Různé konce ve hře Red Dead Redemption 2. Jak se rozhodnout?

Ve finále má hra Red Dead Redemption 4 různé konce. Hra nabízí tři zásadní rozhodnutí po tom, co dojde k hlavnímu konfliktu mezi šéfem gangu Dutchem van Der Lindem a jeho poskokem Micahem Bellem a na druhé straně vaším hrdinou Arthurem Morganem a přítelem Johnem Marstonem.

Hra vám nabízí možnost pomoci rodině Johna Marstona, nebo se pokusit vzít skrytý lup v truhle v jeskyni, který patří gangu Dutche.

Když se rozhodnete pomoci raději Johnu Marstonovi, necháte poté Johna uprchnout a sami se v pokročilém stavu tuberkulózy postavíte Dutchovi a Bellovi. Pokud jste se stali podle měřítka dobrých a špatných předchozích skutků dobrým člověkem, z konfliktu Dutch odchází a vy umíráte na tuberkulózu. Pokud jste špatným člověkem, zastřelí vás v konfliktu Bell do hlavy.

Pokud jste se rozhodli uloupit poklad, překvapí vás Bell. V jedné scéně se snažíte jako Arthur přesvědčit Dutche, že Micah je policejní konfident, Dutch tomu však odmítá uvěřit, ale odchází. Běll vás v další scéně přepere a ubodá k smrti.

Následují dva epilogy, v kterých již hrajete za Johna. Následný konec už je jen jeden.

Shrnuto podtrženo, ať uděláte cokoliv, jako Arthur vždy zemřete. Jen můžete ovlivnit, jakým způsobem to bude. Vzhledem k tomu, že jednička časově následuje po dvojce, byly možnosti tvůrců značně omezené – je jasné, že John a Dutch se v jedničce objevují, takže nemohou ve dvojce zemřít. Jediný, kdo na konci hry tedy zemřít může, je kromě Arthura Micah Bell.

KOUKNI SE  Tipy a triky, než začnete hrát Cyberpunk 2077

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven + thirteen =