Různé konce ve hře Red Dead Redemption 2. Jak se rozhodnout?

Ve finále má hra Red Dead Redemption 4 různé konce. Hra nabízí tři zásadní rozhodnutí po tom, co dojde k hlavnímu konfliktu mezi šéfem gangu Dutchem van Der Lindem a jeho poskokem Micahem Bellem a na druhé straně vaším hrdinou Arthurem Morganem a přítelem Johnem Marstonem.

Hra vám nabízí možnost pomoci rodině Johna Marstona, nebo se pokusit vzít skrytý lup v truhle v jeskyni, který patří gangu Dutche.

Když se rozhodnete pomoci raději Johnu Marstonovi, necháte poté Johna uprchnout a sami se v pokročilém stavu tuberkulózy postavíte Dutchovi a Bellovi. Pokud jste se stali podle měřítka dobrých a špatných předchozích skutků dobrým člověkem, z konfliktu Dutch odchází a vy umíráte na tuberkulózu. Pokud jste špatným člověkem, zastřelí vás v konfliktu Bell do hlavy.

Pokud jste se rozhodli uloupit poklad, překvapí vás Bell. V jedné scéně se snažíte jako Arthur přesvědčit Dutche, že Micah je policejní konfident, Dutch tomu však odmítá uvěřit, ale odchází. Běll vás v další scéně přepere a ubodá k smrti.

Následují dva epilogy, v kterých již hrajete za Johna. Následný konec už je jen jeden.

Shrnuto podtrženo, ať uděláte cokoliv, jako Arthur vždy zemřete. Jen můžete ovlivnit, jakým způsobem to bude. Vzhledem k tomu, že jednička časově následuje po dvojce, byly možnosti tvůrců značně omezené – je jasné, že John a Dutch se v jedničce objevují, takže nemohou ve dvojce zemřít. Jediný, kdo na konci hry tedy zemřít může, je kromě Arthura Micah Bell.

Charlie Brown

Předchozí článekTrailer na hororový remake The Grudge
Následující článekPrvní trailer na Half-Life: Alyx. Legenda se vrací.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + thirteen =