Ricka Grimese z Walking Dead zastřelí vlastní syn

V kultovním komiksu The Walking Dead (v Česku Živí mrtví) došlo k smrti hlavního hrdiny Ricka Grimese. V USA vyšlo právě 192. číslo. Rickovi se v předchozím díle podařilo sjednotit Commonwealth a Alexandrii, ale byl střelen do břicha a začal krvácet.

Skrze zuby už hlavní hrdina stačil procedit jen: „Co jsi to udělal?“ Nejnovější číslo odhalilo, že střelcem byl Sebastian Milton – rozmazlený syn někdejší guvernérky Commonwealthu Pamely Milton. Ten ho nejspíš přišel jen postrašit, ale nakonec vystřelil, a když si uvědomil, co udělal, vypálil po ležícím Rickovi ještě několikrát. Hlavní hrdina pak vykrvácel během úsvitu ve své posteli.

Jenže celá situace byla ještě tragičtější. Do ložnice Ricka ráno vešel jeho syn Carl Grimes. Bohužel ho našel až poté, co se proměnil v chodce. Carl tak musel zastřelit svého vlastního otce! Nakonec se zhroutil a blízké Michonne řekl, že už nemůže dál. Pomstít se Sebastianovi, který byl později uvězněn, se však odmítl. Smrt Ricka je pro komiksové fanoušky více než překvapivá.

Komiks se ale v některých ohledech se seriálem rozchází. Například Rick Grimes už v seriálu nevystupuje, ale jeho postava nezemřela, ale byla unesena. Naopak jeho syn Carl, který v komiksu žije, byl v seriálu nakažen a zemřel.

10. sezona seriálu bude mít premiéru letos v říjnu.

Předchozí článekCo nikdy nedělejte po rozchodu
Následující článekPrvní teaser na Marhoulovo Nabarvené ptáče

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eleven + fifteen =