Po deseti letech se opět dočkáme oblíbeného dílu závodní série Need for Speed. Za několik týdnů vychází Hot Pursuit Remastered. Ten se nám před pár dny ukázal v traileru.

Poprvé jsme se s Need for Speed: Hot Pursuit setkali již v roce 1998. Tehdy šlo o v pořadí třetí titul z téhle úspěšné závodní série. Remaster, kterého se za pár týdnu dočkáme, však vychází z dílu, který vyšel až v roce 2010. Hot Pursuit patří k nejúspěšnějším dílům série, proto je logické, že studio Electronic Arts pro chystaný remaster šáhlo zrovna po něm. Změny se samozřejmě dotkly především grafiky. Hra poběží i ve 4K. Mírně vylepšeno bude určitě i ovládání a fyzika.

Hra vyjde už 16. listopadu a objevit by se měla na všech konzolích, i na PC. Výbornou zprávou je, že vylepšený Need for Speed bude crossplatformový titul. Hráče potěší i to, že součástí remasteru, který vyjde asi na 800 korun, bude i DLC. Série Need for Speed nemá v posledních letech zrovna dobrou pověst. Heat se zrovna nepovedl. Doufejme tedy, že remasterovaný Hot Pursuit zvedne sérii její pošramocenou pověst.

Martin Kudělka

Předchozí článekTrailer: Borat se vrací do Ameriky, aby znovu proslavil kazažský národ
Následující článekTrailer: David Fincher zfilmuje zrod Občana Kanea ve filmu Mank

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen − eight =