Chystané Diablo 2 Resurrected stále oblažuje fanoušky novými a novými informacemi. Ta zatím poslední vyvolala mezi hráči vlnu nadšení. V novém remasteru budeme moct začít tam, kde jste před léty skončili.

Okolo vydaní remasteru kultovního Diabla 2 je poslední dobou docela živo. A není se čemu divit, Diablo 2 patři mezi nejlepší herní tituly všech dob a očekávání, jak dopadne předělávka této slavné hry, jsou obrovská. I my jsme vám nedávno přinesli pár zajímavých informací. Od té doby se objevila spousta nových zpráv. Tou asi nejdůležitější je, že se v chystaném remasteru budete moct pokračovat ve hře tam, kde jste před léty skončili.

Ano, je to tak. Díky tomu, že remaster Diabla 2 je postaven na stejném zdrojovém kódu, jako původní hra, budete moct použít vaše uložené pozice. To znamená, že budete moct hrát za vaše vypiplané postavy, se kterýma jste určitě strávili desítky, ne-li stovky hodin. Doufám tedy, že jste si vaše uložené pozice dostatečně zálohovali. Já bohužel o svého nezničitelného barbara nenávratně přišel. Není však třeba smutnit. Už teď rozehrávám postavu novou. Snad se tedy Diablo 2 Resurrected objeví brzy, ať nemusím celé to dobrodružství absolvovat v té dnes již zastaralé grafice.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × four =