Red Notice: Ryan Reynolds s The Rockem nahání Gal Gadot v epickém lupičském akčňáku.

Netflix přichází s finálním trailerem a první scénou z očekávaného akčního velkofilmu. Hvězdně obsazený heist se už v listopadu objeví na Netflixu. Podívejte se, jak to vypadá, když se Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot pokoušejí uprostřed akce přechytračit jeden druhého. Trailer dává tušit, že o akci, napětí a dojde i na humor. Kulisy ukazují efektní noční městské scény a téma agentů, mezinárodní špionáže a epické loupeže klenotů slibují opravdu dechberoucí zábavu. O žádný intelektuálně a umělecky náročný snímek určitě nepůjde – dle prvních trailerů ale můžeme tušit, že se chystá příjemná a svěží žánrová jednohubka.

Režisér a scenárista Rawson Marshall Thurber začínal u komedií jako Vybíjená a Millerovi na tripu. Následně natočil s Dwaynem Johnsonem extrémně průměrné filmy Centrální inteligence a Mrakodrap. Tak doufejme, že u Red Notice si vybere lepší chvilku, protože už kvůli Johnsonovi, Reynoldsovi a Gadot by to docela chtělo. Děj se má točit kolem agenta Interpolu, který se pokouší chytit při činu nejlepšího zloděje uměleckých předmětů na světě. Film provázelo hned několik covidových komplikací – jelikož většina filmu se natáčela během první koronavirové krize. Zároveň se jedná o jeden z nejdražších filmů Netflixu – rozpočet se točí kolem 125 milionů dolarů.

Trailer je nabušený efektními bojovými scénami, svižnými honičkami a impozantními krádežemi. Noční scenérie města, trojice rozdílných a zajímavých hrdinů a sofistikované loupeže jsou hlavními devízami filmu. Scény jsou natřískané akcí, vtipy, zábavou a sází především na hvězdný casting – což slibuje další úspěch streamovacího giganta. Níže si můžete pustit první odtajněnou scénu v rámci geekovského festivalu TUDUM, kde Netflix představil hned několik očekávaných podzimních novinek.

KOUKNI SE  Jaký bude seriál Fallout podle post-apo herní předlohy

Agent-tvrďák z Interpolu, nahláškovaný lupič a krásná zlodějka

Red Notice určitě nevypadá špatně. Nechybí artefakty, elegantní bály, vzájemné špičkování mezi protagonisty ani akce. Klidně bychom se mohli dočkat poctivé zábavy. Zároveň ale platí, že je všechno v ukázce dost standardní, jako podle příručky, bez nějaké na první pohled patrné invence a wow efektu. Dwayne Johnson těží z toho, že je opět za tvrďáka postaveného proti zločincům. Ryan Reynolds se opírá o polohu blbečka, který nikdy nezavře pusu. A Gal Gadot je zkrátka šarmantní.

Oficiální synopse: Když Interpol vyhlásí Rudé oznámení (Red Notice), jde o zatykač nejvyšší možné platnosti, vydávaný pro ty nejnebezpečnějších mezinárodní zločince. Takto označené kriminálníky loví špičkový přeborník FBI na profilování pachateů, John Hartley. Celosvětové pronásledování jej uvrhne přímo doprostřed odvážného loupežného plánu, kdy je donucený spojit síly s nejlepším zlodějem umění Nolanem Boothem, aby dopadl celosvětově nejhledanější zlodějku umění, „Střelkyni“. Začíná tak vysokoobrátkové dobrodružství, jež trojici pošle kolem světa, na taneční parket, do odlehlé věznice, do džungle a ze všeho nejhůř – do vzájemné společnosti.

Režíroval Rawson Marshall Thurber podle vlastního scénáře, který film i s Dwaynem Johnsonem produkuje. Ústřední hvězdnou trojici – Ryan Reynolds, Dwayne Johnson a Gal Gadot doplní Ritu Arya, Chris Diamantopoulos nebo Vincenzo Amato.

Akční velkofilm bude mít premiéru na Netflixu 12. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

20 − eight =