Recenze: Návrat domů

Návrat domů je cesta. Odkud a kam? Od našeho současného já, k podstatě naší vnitřní spokojenosti.

Aniž bychom si to my ženy uvědomovaly, máme své poslání, své životy a více či méně jimi proplouváme. Je to vratká loď v divoké řece plné balvanů v podobě očekávání, naplnění, úspěchu, osobních i pracovních cílů. Až se jednoho dne ocitneme na mělčině. Vidíme za sebou tu nespoutanou vodu, její strmé břehy a namísto, aby v nás zůstala pocit úspěšného dobyvatele, cítíme jen únavu, strach podívat se dál po proudu a pocit, že jsme to mohly zvládnout jinak, lépe, a možná i otázka, proč jsme vlastně takovou cestu podnikaly. Otlučené plavidlo získalo mnoho šrámů a děr a my najednou nevíme, co s ním, co samy se sebou.

Kniha Návrat domů je o ženách a pro ženy. Jsme výjimečné a pomáhá nám v sobě toto kouzlo znovu objevit a oživit v míře, abychom dokázaly svou ženskostí prosytit svůj život a spokojenost dále šířit do svého okolí.

Od začátku je, vlivem výchovy, společnosti, partnerů, ale i okolností, které nám život přináší, nebo klacků, které si samy do cesty přihodíme, naše pozornost a energie odváděna od nás samých. Přitom je to právě ona, která nám dokáže život učinit jednodušším a spokojenějším.

Autorka Blanka Vun Kanon mluv ze své zkušenosti i ze své praxe. Sama musela projít určitou katarzí i profesní zkušeností, aby mohla své vědomosti předat dalším. Ve své filozofii se opírá o Feng – shui a nauky národů, které nezapomněly na sílu přírody a tu skrytou v nás. Ve své knize  představuje ucelený koncept návratů „domů“ pro moderní ženu 21.století.

KOUKNI SE  Recenze: 101 minut v pražské podzemce

Kniha je velmi osobní záležitostí. Autorka Blanka Vun Kanon neváhá své čtenářky pozvat do svého života, svých osobních prožitků. Zároveň nabízí profesionální koučing. Kniha je osobní zpovědí i manuálem zároveň.

Recenze: Návrat domů

Pro přehlednost je text členěn do kapitol, zvýrazňován, odsazen, obarven, zhuštěn v závěrečných shrnutích i graficky zvýrazněných doporučeních. Návrat domů vybízí k tomu, abyste jej přečetly od začátku do konce, nebo jej otevřeli kdekoliv a začetli se. Abyste se ke knize vracely a znovu objevovaly její pravdy tak, jak je aplikujete do svého života.


Recenze: Návrat domů

Nepůjde to všechno naráz. Budete muset zapomenout na svůj dosavadní způsob života a leccos změnit. Je jen na vás, jak upřímně k sobě a ke svému domovu přistoupíte. Jak daleko autorku pustíte. Zaručuji ale, že s návratem radosti a spokojenosti do vašeho života budete knihu přijímat víc a víc.

Právě v dnešní době, kdy nás okolnosti donutily zastavit se, zjednodušit naše dny a být více doma, s rodinou, zjišťujeme mnohé, co nás trápí a sílí v nás pocit nenaplněnosti. Kdy jindy budeme mít takto unikátní příležitost začít pracovat na všem, co nás trápí. Kdy jindy začít měnit svůj život, než nyní. Než se zase naše životy rozběhnou zběsilým tempem.

Tuto i další inspirativní knihy koupíte na e-shopu nakladatelství zde:
https://www.smartpress.cz/navrat-domu.
Všechna knihkupectví jsou momentálně zavřená, proto vám nakladatelství
nabízí právě teď dopravu ZDARMA (až do odvolání).
Získáte ji tak, že do objednávkového formuláře vložíte kód
„bezdopravy“, doprava se Vám odečte v posledním kroku objednávky.

KOUKNI SE  Richard Bach: Nikdo není daleko

Kristina Doubravová

ZÁVĚR
Hodnocení
10
Předchozí článekRecenze: MotoGP 20
Následující článekTrailer: Tom Hardy jako šéf mafie ve filmu Capone
recenze-navrat-domuAutorka propojila východní nauky (principy feng –shuy) s učením přírodních národů, které nezapomněly vnímat sílu přírody a v ucelené knize je zpracovala pro českou ženu.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

20 − nine =