Recenze: Dabing street dostal diváky do kolen Bartoškou v krematoriu

Dabing street_01, pořad natáčený Českou televizí.

Česká televize v pondělí 8.1. vypustila do vysílání první díl dvanáctidílného seriálu Dabing street. Režisér a scénárista Petr Zelenka (Knoflíkáři, Samotáři, Příběhy obyčejného šílenství) převedl do seriálové podoby divadelní představení, které napsal a zrežíroval pro Dejvické divadlo.

Také se zde objeví plejáda herců z Dejvického divadla- opět uvidíme Václava Neužila (Svět pod hlavou, Čtvrtá hvězda), Hynka Čermáka (Rapl), Miroslava Krobota nebo Kláru Melíškovou. Z předních herců Dejvického divadla chybí v podstatě jen Ivan Trojan, což je kvůli jeho neustálé přítomnosti na obrazovkách jen dobře. A nesmím zapomenout na Terezu Voříškovou v sexy roli Lady.

Jak název seriálu napovídá, děj se odehrává v soukromém dabingovém studiu Zero na počátku druhého tisíciletí. Podle první půlhodiny to vypadá, že seriál bude stavět na situační komice vyplývající z mnohdy absurdních událostí. V prvním díle zemře v přímém přenosu režisér dabingového studia a kolem této nešťastné události se řetězí a vrství další záměrně trapné a směšné situace.

Nejvtipnější scénou dílu budiž proslov Jiřího Bartošky v krematoriu, v němž přivede místo pláče ke smíchu nejen účastníky pohřbu, ale pošle do kolen i diváky.

Na první díl seriálu se můžete podívat zde:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11104009943-dabing-street/415233100061001-dil-1-jiri-arch/

 

Kubin

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

six + 4 =