Reboot filmu Mumie s Tomem Cruisem v hlavní roli

Reboot filmu Mumie s Tomem Cruisem v hlavní roli

Kdo by si nepamatoval na legendární film Mumie. Počin Stephena Sommerse z roku 1999. Akční, dobrodružný a do jisté míry i komediální film o stydlivé a krásné egyptoložce Evelyn, dobrodruhu Rickovi a bratrovi Evelyn, svéráznému Jonathanovi, kteří se vydávají po stopách legendami opředené Hamunaptry, ve které se má nalézat poklad dávných egyptských faraonů. Při jejich hledání však probudí mumii zhrzeného Imhotepa v podání Arnolda Vosloa a tím začíná opravdové dobrodružství, o které rozhodně nestáli. Film mumie byl na svou dobu celkem úspěšný. Jeho dvě pokračování, které se snažily vytěžit z odkazu původního filmu, již takový úspěch nezaznamenaly.

Původně měl do role Ricka být obsazen tehdy již velice populární Tom Cruise, ale nakonec se filmaři museli spokojit s Brendanem Fraserem, který zahrál tuto roli kladného hrdiny celkem obstojně. Můžeme si zaspekulovat, jaký by byl Rick v podání Toma Cruise, ale to už asi dnes nemá cenu. Počkat! Vlastně to cenu má! Dozvěděli jsme se totiž, že v roce 2017 bude do kin uveden reboot s originálním názvem Mumie, ve kterém uvidíme právě Tom Crusie.

hqdefault

Film si vzal do své režie zkušený Alex Kurtzman, který s Cruisem spolupracoval například na Mission Impossibel 3. Kurtzman má s velkými akčními a dobrodružnými filmy zkušenost, však natočil třeba Van Helsinga či první Transformers. Film má naplánovanou premiéru v Čechách na 8. června 2017. Zatím známe vlastně jen obsazení. Tom Cruise v hlavní roli a po jeho boku dnes populární Sofia Boutellová. Dalším velkým jménem je Russel Crowe. Otázkou je, co za roli si Gladiátor  v tomto filmu střihne. Ale v podobě chodící mumie si ho moc představit nedokáži. Tak uvidíme.

KOUKNI SE  Bruce Willis trpí demencí. Smutný pohled na odcházející hvězdu
Reboot filmu Mumie s Tomem Cruisem v hlavní roli

images

Autor: Tomáš Smutník
zdroj: http://www.imdb.com/?ref_=nv_home
          http://www.comingsoon.net/

Předchozí článek10 důvodů, proč chodit s tlustou holkou
Následující článekRecenze: Zloděj luridia ukradne i srdce malých čtenářů

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 + eight =