Quentin Tarantino natočí thriller o brutálních vraždách podle pravdy

LOS ANGELES, CA., NOVEMBER 29, 2012--Quentin-Tarantino. wrote and directed Django Unchained, a slave revenge spaghetti western that he calls a Southern may be , the last potential Oscar film to enter the race for 2013. (Kirk McKoy / Los Angeles Times)

Režisér a scénárista Quentin Tarantino patří mezi současnou světovou filmařskou elitu. Může se pyšnit dvěma Oskary za nejlepší scénář k filmům Pulp fiction a Nespoutaný Django. Posledním výplodem jeho fantazie je úspěšný western Osm hrozných. Nedávno šokoval média, když oznámil konec své kariéry. Na festivalu v San Diegu prozradil, že neplánuje natočit víc než dva další filmy. Proto se jeho dalším projektům věnuje zvláštní pozornost.

Ve svém dalším filmu si Tarantino posvítí na brutální vraždy Charlese Mansona, který vedl fanatický kult v šedesátých letech minulého století. Případ vyvolal vlnu pobouření a to hlavně kvůli zjištění, že jednou z obětí byla i manželka Romana Polanskeho, legendárního oskarového režiséra, který má na svém kontě filmařské klenoty jako Pianista, Čínská čtvrť nebo Rosemary má děťátko. Jeho žena byla v té době v osmém měsíci těhotenství a o to více tato tragédie zasáhla veřejnost. V současné době si Manson odpykává doživotní trest za vraždy, které spáchal.

Tarantino zatím pracuje na scénáři, který ještě není zcela hotový. Už teď ale víme, že se Tarantinůn nový krimi thriller bude soustředit hlavně na osud Polanskeho ženy jménem Sharon Tate. Tu by si mohla zahrát například Margot Robbie nebo Jennifer Lawrence. Ve filmu si má zahrát i Brad Pitt, který s Tarantinem spolupracoval díky válečnému filmu Hanebný pancharti. Natáčení nového thrilleru by mělo začít v roce 2018 a premiéra je naplánovaná někdy na rok 2019.

KOUKNI SE  Teaser na Avatar 2 je venku, děj se přesouvá pod vodu

Pavel Melotík

Zdroje: http://www.telegraph.co.uk/films/2017/07/12/tarantino-tackles-true-crime-film-manson-family-murders/

 

Předchozí článekPět filmových chyb v seriálu Živí mrtví
Následující článekKnižní tipy k vzhlížení na jiskrné srpnové noční nebe

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × three =