První trailer na Overlord kombinuje druhou světovou a zombie

Všichni hráči Call of Duty her, obzvláště částí, kdy například střílíte nacistické živé mrtvé, pozor! Letos v listopadu se chystá film, který by mohl být (nejen) právě pro vás. Válečných hororů neexistuje mnoho. A pokud jsou, tak nevalné kvality. Tentokrát to zkusí studia Paramount, Bad Robot a producent J. J. Abrams.

Sledovat budeme skupinu parašutistů, kteří budou v předvečer invaze do Normandie vysazení hluboko do nepřátelské oblasti a pověření speciálním úkolem, který má nacisty oslabit a usnadnit vylodění spojenců. Jenže v cílové francouzské vesnici narazí na něco mnohem horšího než je nacistický odpor. Na oběti krutých nacistických experimentů.

Těšit se můžete na supervojáky a možná také na nejaké ty zmutované zrůdy. Ale hlavně to budou zombíci. Přes předchozí domněnky Abrams na letošním CinemaConu prohlásil, že snímek Overlord nebude součástí Cloverfield univerza (Monstrum/Cloverfield, Ulice Cloverfield 10, Cloverfield paradox). Ale může také jít o cílenou dezinformaci ze strany Abramse, aby byli diváci následně překvapení.

Druhá světová a zombíci zní jako dost ujetý koncept. Ale když uspělo severské komediální sci-fi Iron Sky (útok nacistů z odvrácené strany Měsíce v létajících talířích) nebo hned dvakrát opět severská hororová komedie Mrtvý sníh (tlupa nacistických zombíků proti partě vysokoškoláků v zasněžených horách), tak Overlord má také naději. Válečný horor začne okupovat česká kina 22. listopadu 2018.

 

 

Ondřej Blahut

KOUKNI SE  Spiral jako další pokračování hororu Saw se Samuelem L. Jacksonem

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × four =