První trailer na film podle herní předlohy Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Fantasy Dungeons & Dragons: Čest zlodějů má vstoupit do českých kin 2. 3. 2023. Nyní nabízí první trailer, kde souboje fantasy příšer doprovázejí riffy skupiny Led Zeppelin.

Partička dobrodruhů se ve filmu vydává na výpravu, aby získala prastarý artefakt, a samozřejmě dojde na bitky, meče a kouzla.

Příběh byl inspirován stolní hrou Dungeons & Dragons (v Česku je známá spíše domácí verze Dračí doupě). Hra se poprvé objevila v roce 1974, kdy ji vydala firma Tactical Studies Rules, Inc. (TSR). Hráči zastupují ve hře jednu fantasy postavu s danými vlastnostmi a příběhem je vede tzv. Dungeon Master, který určuje prostředí a tvory, se kterými se setkávají. Rozhoduje ale také hrací kostka s čísly.

Nový snímek režírovali Jonathan Goldstein a John Francis Daley, kteří obsadili slavné herce, jako jsou Chris Pine, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head a Hugh Grant.

Jiný pokus o zfilmování Dungeons & Dragons, podstatně lacinější, se odehrál už v roce 2000 a skončil jako strašlivý propadák. Objevilo se v něm několik českých herců (Jiří Macháček, Martin Kraus, Jiří Kraus).

CHB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

12 − eight =