První trailer a fotky z natáčení Trainspotting 2!

Režisér Danny Boyle se konečně pustil do natáčení pokračování kultovního filmu Trainspotting. Podařilo se mu přesvědčit k účasti protagonisty všech čtyř hlavních postav z jedničky, která měla premiéru v roce 1996.

Na place se opět sejdou Ewan McGregor jako Renton, Jonny Lee Miller jako Sick Boy, Ewen Bremner jako Spud a Robert Carlyle jako obávaný Begbie. První trailer z natáčení odhaluje současnou podobu všech čtyř hrdinů. Jsou o 20 let starší, ale na jejich zevnějšek to očividně nemělo žádný zásadní vliv, všichni jsou si podobní, nikdo z nich neutrpěl žádnou zásadní změnu.

Danny Boyle natočil Trainspotting podle knižní předlohy Irvina Welshe a i dvojka bude inspirovaná postavami kontroverzního spisovatele.

V těchto dnech začalo natáčení ve Skotsku, prohlédněte si pár fotografií, z nichž lze vyčíst, že zainteresovaní jsou ve skvělé formě:EDINBURGH, SCOTLAND - MAY 11: Director Danny Boyle and actor Ewan Bremner, on the set of the Trainspotting film sequel in Muirhouse shopping centre on May 11, 2016 in Edinburgh, Scotland. The long awaited Trainspotting 2 is being filmed in Edinburgh and Glasgow, 20 years after the original was released it will also see the cast from the first film returning including Ewan McGregor, Jonny Lee Miller and Robert Carlyle. (Photo by Jeff J Mitchell/Getty Images)

EDINBURGH, SCOTLAND - MAY 17: (EDITOR'S NOTE: Alternative crop of image #531887112) Robert Carlyle walks into a house in Royal Circus on May 17, 2016 in Edinburgh,Scotland. The long awaited T2 is being filmed in Edinburgh and Glasgow, 20 years after the original was released it will also see the cast from the first film returning including Ewan McGregor, Jonny Lee Miller and Robert Carlyle. (Photo by Jeff J Mitchell/Getty Images)

trainspottingset

 

 

 

Charlie Brown

 

zdroj: comingsoon.net

Předchozí článekSebevražedný oddíl: Do kin se hrnou superzločinci!
Následující článekRogue One: Star Wars Story – nejodvážnější krádež v historii

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 + 11 =