První teaser trailer na třetího Thora je na světě

Naprosto nečekaně a prakticky z ničeho nic, vlastně odnikud se na internetu objevil první oficiální teaser trailer na snímek Thor: Ragnarok. Je to barevné, je to akční, je to nápadité, je to o třídu větší než předchozí Temný svět. Pokud si po zhlédnutí teaser trailer řeknete, že nový Thor má určité podobnosti se Strážci Galaxie, nebojte, nejste sami.

A co zatím víme? Thor (Chris Hemsworth) bez svého kladiva bude bojovat v gladiátorských hrách na opačném konci vesmíru. Jeho nepřítelem nebude pouze Hela (ano, padouch bude tentokrát žena), ale také čas, který je proti Thorovi. Hela (Cate Blanchett) totiž plánuje vyhladit Asgard a celý asgardský národ s ním. Thor tedy musí najít co nejrychlejší způsob, jak se dostat z gladiátorských arén zpět do Asgardu a zabránit jeho definitivnímu zániku.

Do toho všeho se vrátí staří známí jako Loki (Tom Hiddleston), Odin (Anthony Hopkins), Heimdall (Idris Elba), Sif (Jaimie Alexander). Těšit se můžete také na Stephena Strange (Benedict Cumberbatch) a Bruce Bannera/Hulka (Mark Ruffalo) a na spoustu dalších. Režisérem snímku je Novozélanďan Taika Waititi (Kluk, Co děláme v temnotách, Hon na pačlověky).

 

 

Ondřej Blahut

 

www.imdb.com

Předchozí článekSérioví vrazi ve filmu: Šílený řezník Ed Gein
Následující článekRecenze: Ztracené město Z – příběh odvahy a odhodlání Percivala Fawcetta

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 4 =