První reakce: Terminátor: Temný osud je nejlepší sequel od Dne zúčtování

Nový Terminátor Tima Millera (Deadpool) míří na konci října do kin a první diváci měli možnost zhlédnout film na speciální novinářské projekci. A většina se shoduje na tom, že Den zúčtování konečně našel pokračování, které stojí za řeč.

Digital Spy o filmu napsal: “Terminátor: Temný osud byl příjemný restart celého filmového světa Terminátora po ne velmi úspěšných filmech Genisys a Salvation. Nový Terminátor má zábavnou a nápaditou akci, psychologickou a emoční hloubku a napětí, které vás zvedne ze židle. Perfektní akční biják pro fanoušky série.”

Recenzent Erik Davis o filmu napsal: “Terminátor: Temný osud je za mě nejlepší sequel od Dne zúčtování. Každý dialog, každá akční scéna, provázanost tohoto příběhu s ostatními filmy, vše je důkladně promyšlené a propracované. Miller dokázal skvěle zkombinovat melancholii ze starých filmů a přidat k nim něco nového ze svého stylu. Velká část toho je nejnovější model terminátora Rev-9, který je kombinací původního terminátora i “tekutějšího” terminátora z dvojky. A tato kombinace se zdá být nezničitelná.”

Pavel Melotík

Zdroje: https://www.digitalspy.com/movies/a29530513/terminator-dark-fate-review-first-reactions/

https://www.mirror.co.uk/film/terminator-dark-fate-first-reactions-20671128

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two + nineteen =