První reakce na Mission Impossible 6 – Fallout

Dnes proběhne česká premiéra očekávaného akčního filmu Mission Impossible 6 – Fallout.

Pokračování dostalo zelenou ještě před premiérou předešlé epizody s podtitulem Národ grázlů. Tajný agent Ethan Hunt, považovaný za americkou variantu britského Jamese Bonda, má v Cruisovi tradičního představitele, herec opět absolvoval tvrdý trénink, protože kaskadérské scény rád dělá sám. Což Cruise nakonec stálo zlomeninu kotníku, takže se natáčení muselo přerušit a premiéra posunout.

Film už měli možnost zhlédnout někteří kritici a diváci a první reakce jsou převážně pozitivní. Hlavně se chválí akce, režie a Tom Cruise jako kaskadér. Takže všechny hlavní věci, které se od Mission Impossible očekávají.

Steven Weitraub o filmu napsal: “Film je plný fantastických akčních scén. Je výborně zrežírovaný a choreografie je úchvatná. Několikrát se budete chtít zvednout ze sedadla v kině. Nevím, jak to Tom Cruise dělá, ale každým filmem jsou jeho kaskadérské kousky na čím dál tím větší úrovni.”

Erik Davis o filmu napsal: “Zatím je to pro mě nejlepší film tohoto léta a určitě jeden z nejlepších filmů z celé série Mission Impossible. Tom Cruise a režisér Christopher McQuarrie to opět dokázali. Film je velmi zábavný a nabitý skvělými akčními scénami. Celý film je hlavně o napětí, dobré akci, choreografii a dechberoucích kaskadérských kouscích Toma Cruise. Vše je velmi dobře zrežírované.”

Daniel Howat o filmu napsal: “V dnešní době se tak dobrá kaskadérská práce nevidí. Je to jako nadechnout se čerstvého vzduchu v dnešním filmovém světě plném počítačové techniky. Jen samotná bojová scéna v koupelně stojí za zhlédnutí celého filmu. Úžasná režie, skvělá akce. Cruise a McQuarrie nám doručili nejdrsnější a největší misi ze všech.”

KOUKNI SE  Vlak do Pusanu 2 a první plnohodnotný trailer

Pavel Melotík

Zdroje: https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/mission-impossible-6-fallout-reviews-tom-cruise-henry-cavill-twitter-reactions-a8439976.html

https://www.express.co.uk/entertainment/films/987218/Mission-Impossible-6-reviews-Fallout-first-reactions

https://www.csfd.cz/film/58782-mission-impossible-fallout/komentare/

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 − fourteen =