První reakce na Captain Marvel – Thanos je v pytli!

Proběhla první novinářská projekce dlouho očekávaného filmu Captain Marvel. Novináři měli možnost krátce vyjádřit své upřímné reakce skrze sociální média, kompletní recenze se zatím zveřejňovat nesmí.

Většina novinářů se shodla na tom, že se Captain Marvel povedl. Hlavně se chválí Brie Larson, Samuel L. Jackson a Ben Mendelsohn. Taky se shodují v tom, že pokud je Captain Marvel tak silná, tak by měl mít Thanos v Endgame pořádně nahnáno…

Scott Menzel o filmu napsal: “Captain Marvel má všechno, co jsem doufal, že bude mít. Mám pocit, že je to úplně jiný styl filmu než jakýkoliv jiný film od Marvelu, který jsem viděl. Je to originální a svěží příběh, který působí nově. Taky musím vyzdvihnout skvělý herecký výkon Brie Larson. Za mě je to jeden z nejlepších filmů od Marvelu.”

Erik Davis o filmu napsal: “Captain Marvel je jedinečný svým zasazením do 90. let, což mu umožňuje použít různé retro prvky za účelem vytvoření filmové atmosféry, která v žádném Marvel filmu ještě nebyla. Captain Marvel je v těch správných momentech vtipný a zábavný a v těch správných momentech zase temný. Střídání atmosfér je naprosto přirozené a sedí celkovému stylu filmu. Je to skvělý film.”

Jim Vejvoda o filmu napsal: “Captain Marvel je skvělý a velmi zábavný film. Hlavně musím vyzdvihnout skvělé herecké výkony Brie Larson, Samuela L. Jacksona a Bena Mendelsohna. Zasazení do 90. let vdechlo filmu zvláštní nostalgii. Rozhodně to bylo skvělé sci-fi a jeden z nejlepších Marvel filmů za posledních několik let.

KOUKNI SE  Trailer: Tvůrci hororu Uteč chystají remake Candymana

Pavel Melotík

Zdroj: https://www.ign.com/articles/2019/02/20/captain-marvel-first-reactions-twitter-roundup

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + 17 =