Proč nechtějí mít vdané ženy sex se svými manželi?

Proč nechtějí mít vdané ženy sex se svými manželi? Vdané ženy tvrdí, že je odrazuje hlavně infantilní chování jejich manželů.

Často se vtipkuje o tom, že manželství znamená konec dobrého sexu. Než muž vstoupí do chomoutu, kamarádi vtipkují, že se má rozloučit s milostným životem. A je na tom kus pravdy. Proč?

Skutečná příčina je podle některých sexpertů v tom, že ženy od sexu něco konkrétního odrazuje. A to je infantilní chování. Ženy věří tomu, že samotný akt, že si je muž vybere, je samozřejmě uznání jejich existence. Muži téměř nikdy nesklápí záchodové prkénko a stále si myslí, že je roztomilé nechávat na podlaze kolem koše na prádlo svatozář ze svých špinavých trenek, ano, protože jsou to MUŽI. Opravdu rádi by mohli s nakupováním, ale jsou to jen chlapi. V některých úkolech je pro ně opravdu složité se zorientovat, jako jakou značku mléka koupit, nebo jaký květináč je vhodný pro vaši oblíbenou květinu.

Ženy začnou zastávat vůči mužům mateřskou roli, dochází k infantilizaci mužů. Není náhodná a rozhodně to není proto, že by se ženy vyžívaly v mateřství svých dospělých manželů. Je to výsledek záměrného, naučeného chování – něco, co někteří psychologové nyní označují jako „zbraňovou neschopnost“.

Ženy v průměru odpracují každý týden o 21 hodin neplacené práce více než muži. To často vede k jejich stresu, který má za následek pokles libida. A když k tomu musí převzít ve vztahu ještě roli matky, je to pro jejich sexuální život škodlivé.

KOUKNI SE  Jediná afghánská pornohvězda utekla z domluveného manželství a stala se hvězdou pro dospělé

U žen je dvakrát větší pravděpodobnost, že ztratí zájem o sex se svým manželem, než obráceně. Ale není to problém jejich libida, ale nezájem mužů se pro ně smysluplně podílet na jejich životě.

Charlie Brown

Předchozí článekRecenze: Texaský masakr motorovou pilou aneb Leatherface se opět zlobí
Následující článekJak se provádí sexuální poloha na Draka a proč je Drak tak intenzivní

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + three =