Princ na bílém koni, nebo kulhavá herka bez šlechtice?

Taky se vám to stalo, milé dámy, že jste čekaly na prince na bílém koni a místo toho přicválala chromá herka bez jezdce? A vy z pocitu, že vám lehce ujíždí vlak, který nedoženete…na rozdíl od onoho chromého kopytníka, jste chytila příležitost za pačesy, nebo za uzdu?  Nyní žijete ve vztahu z netrpělivosti a ze zoufalství a smutně koukáte po těch, které se vdávaly z lásky. No ale znáte to, pak přišly děti, hypotéka, dovolená v Jugoslávii….

Princ na bílém koni je prima v pohádkách. Každý vztah, který začíná láskou nebeskou, kdy jeden bez druhého nemůže být, jednoho dne dospěje. Oba zjistí, že bez druhého mohou být, že je fajn jít občas do práce, kde si od něj dokonce odpočinete. I když se na něho budete pořád domů těšit. Z milenců se stanou přátelé  s výhodou občasného sexu a vy vplujete do klidných vod lásky manželské.  V slabých chvílích krize se budete od srdce nenávidět a pokud vše ustojíte, zažehnete ve vztahu na nějaký ten čas opět starý ohníček vášně.

Pokud jste do vztahu vstoupili tak nějak z rozumu, pro dvě čárky na těhotenském testu, nebo aby lidi neřekli, máte startovací pozici trochu jinou. Možná se teprve poznáváte, nevíte, co od vztahu a od toho druhého čekat a urputně do něj promítáte svou představu. To vše může překynout do tiché nevraživosti, otevřené války a nebo pohádkový happy end.

KOUKNI SE  Vyholená, nebo přírodní?

Po nějakém tom čase soužití, kdy se budete oba dva snažit zjistit, jak je příjemné mít vedle sebe někoho, kdo na vás myslí, komu na vás záleží, na koho se můžete spolehnout. Snadno se pak může stát, že i ta pověstná jiskřička přeskočí.

Princ na bílém koni

Někdy se k takovému vášnivému vztahu prožijeme s někým, kdo je nám dlouhou dobu na blízku. Přítel, který tu vždy byl, ale nikdy jste o něm neuvažovala jako o potenciálním milenci. Kolega, který vám dokázal pomoci, i když to pro něj znamenalo práci přesčas. Spolužák, který vás v mládí tahal za copy, v pubertě si dobíral vaší postavu a teď se po létech vrátil do rodného města.

Pracovat je třeba na každém vztahu. Pokud začínal jako vášnivá láska, nebo vlažné přátelství.

Pokud vás žene neuhasitelná žízeň najít toho pravého Pištu Hufnagla a neunavuje vás pořád s růžovými brýlemi začínat znovu a znovu, hledejte dál.

Pokud věříte, že je potřeba na cestě k pohádkovému princi políbit ropuchu…líbejte.  Jen do toho.

Darina D.

Předchozí článekTrailer: Black Widow bude superhrdinka s rukopisem Jasona Bourna
Následující článekGwyneth Paltrow prodává svíčky s vůní její vaginy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four + 11 =