Příležitostný sex…proč ne?

Nespíte s ním, protože vanilkové rohlíčky napáchaly na vašem těle jen těžko napravitelné škody a vy se stydíte za faldy? Odmítla jste rychlovku, protože vaše spodní prádlo by zasloužilo výměnu a vy jste se nechtěla shodit? Bylo to vaše první rande a měla jste pocit, že by vás za to kamarádky odsoudily, i když jste se proklínala za to, že jste jeho ruku ze svých kalhotek pohoršeně odsunula? Proklínáte se za to?

Máte pravdu. Byla to chyba.

Klademe na sebe příliš vysoké nároky. Všude kolem sebe vidíme nakašírované scény z filmů, reklam a drahých magazínů na lesklém papíře. V médiích se dozvíme, jaké jsme, jaké bychom měly být a jaké nás chtějí mít muži. Ve skutečnosti je to ale jinak.Děvče, Oči, Make Up, Sexy, Glamour, Model, Portrét

Jestli chcete vědět, jak vás vidí muž, zeptejte se toho svého a pro jednou mu věřte. Když vám řekne, že se mu líbíte taková, jaká jste, možná chce jenom větší kus masa k večeři, ale spíš se mu opravdu taková líbíte, i když vám redaktorka ženského časopisu a vaše BMI tvrdí opak. Muži jsou stratégové ve firmách, v práci, v plánování portfolia rodinných financí, ale ne ve vztazích.

Když vám zajede rukou do kalhotek s velmi vážnou nabídkou skutečně žhavého a okamžitého sexu, berte. Takový sex je totiž nejlepší. Když přijmete to, co muž nabízí, věřte, že nebude škudlit. Není nic horšího, než mu pošlapat ego. A to se odmítnutím nabídky sexu může velmi lehce stát. To, že mužům jejich chlouba visí jen tak na odiv a čas od času vedou silné řeči neznamená, že své silné ego nechávají také pohupovat jen tak každému na očích a nechají si všechno líbit.

KOUKNI SE  Sexuální deviace: Sadismus a masochismus

To platí i pro první rande. Nebo druhé, třetí. Odborníci se ještě pořád nedohodli, kdy že bychom mu měly dát. Kde odborníci tápou, mají chlapi dávno jasno. Nechte to prostě plynout. Ne každý okamžik se dá zopakovat. A pokud nejste nadržená nymfomanka a on bezskrupulózní  macho, bude váš první sex magickým okamžikem bez ohledu na to, zda znáte jméno jeho psa a nachodili jste za ručičku dostatek kilometrů.

Zkrátka se smiřte s tím, že dobrý sex je neplánovaný, udýchaný, zpocený a ne vždy bez morální kocoviny. Ale budete na něj dlouho vzpomínat. Oba.

 

Darina D.

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

13 − six =