Prewiew: FIFA 18 Christiano Ronaldo je tváří nového dílu

Ve stejné pravidelnosti jako se vrací vlaštovky z teplých krajin se i k nám koncem září navrátí série fotbalového „simulátoru“ FIFA. Letošní díl by si už klidně mohl koupit pivo a nebo natočit film pro dospělé. Přesně tak, již osmnáctý ročník této nesmrtelné hry se k nám řítí mílovými kroky a my vám teď řekneme těch málo informací, o kterých víme.

Pokud pomineme vylepšenou dynamiku, grafiku a přiblížení se zase o malinký kousíček k realitě, tak o FIFA 18 víme docela málo. Fanoušci režimu cesta, který přibyl v předchozím díle, můžou zůstat v klidu. Příběhová část s oblíbeným Alexem Hunterem bude pokračovat i v další sezoně a my jsme již sami zvědaví, s jakými známými jmény se na své cestě za vítězstvím střetne. Bude to ale hlavní lákadlo tohoto režimu, nebo se autoři postarají o nějaký ten zvrat? Ve fotbalových kuloárech se totiž šušká, že Hunter se dostane na přestupní listinu.

Ano, Ronaldo

Jak už tak bývá zvykem, tváří hry i samotného obalu hry se stane většinou fotbalista, kterému se za uplynulý rok vydatně dařilo. Tentokrát autoři sáhli na jistotu po portugalském rodákovi Christianu Ronaldovi. Tento hráč nejenže bude na krabičce, ale měl by se podle videí i setkat ve zmíněné Cestě s Hunterem.

Sparta prostě bude

Po malé odmlce se opět na naše monitory vrátí i „přední“ český fotbalový tým Sparta Praha. Po absenci z minulého dílu je to milá zpráva pro skalní fanoušky tohoto klubu. Budete se tak moci zúčastnit těch nejprestižnějších turnajů v dresu pražského S. Bohužel o dalších českých týmech není nic známo, což pravděpodobně znamená, že Sparta kromě národního týmu bude jediný český zástupce.

KOUKNI SE  Nový Playstation dorazí k hráčům na Vánoce 2020

Jak již bylo zmíněno, o Spartě se toho moc neví. Ono taky dělat hru rok co rok neznamená, že každý díl bude jiný než ten předchozí. Nechme se překvapit 29. září co nám EA sports nabídne

Adam Dvořák

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven − 6 =