Prewiew: Absolver je kombinací bojovky a RPG v otevřeném světě

Jak to tak vypadá, online akcí s otevřeným světem není nikdy dost. Ještě lepší je, když do tohoto světa dáte pár klasických pravidel z bojovek jako je Tekken nebo Mortal Kombat a voilá, originální hra od studia Slocap je na světě.

O co přesně jde?

Zatím není moc informací v textové podobě, ale již je za námi uzavřená beta. K tomu si přičtěte pár dobře vypadajících gameplayerů a Absolver může již teď počítat s nemalým zástupem fanoušků. Teď už ale k samotné hře. Hrajete za postavu jménem Prospect (ne, nejste katalog Ikea). Hlavní postava je něco jako mnich, který přijal posvátný slib, ve kterém se zapřísahal, že bude udržovat rovnováhu v tajemném světě Adal. Ale jak se říká – bez boje není mír. Během svojí odysey se bude Prospect učit novým bojovým schopnostem, bude získávat zbraně i vybavení, takže dokonce i takoví fanoušci RPG se mají už teď na co těšit.

Tři dva jedna boj!

Na začátku hry si podle klasických filmů o bojovém umění vyberete svůj vlastní bojový styl, ve kterém bude vaše postava začínat. Každý ze stylů má vlastní speciální schopnosti a tak je dost důležité, jakým stylem budete hrou procházet.

Tak je to otevřený svět?

Ano i ne, v klasickém módu pro jednoho hráče se budete pohybovat po otevřeném světě (i když pravděpodobně nějaké omezení bude), ale hra nabídne i styl PvP, tedy hráč proti hráči, kde budete s jednotlivými soupeři bojovat v jakýchsi arénách, které budou na podobném principu, jako je hra od EA For Honor.

KOUKNI SE  The Sims slaví narozeniny a odhaluje zajímavá data

Bohužel zatím se neví, kdy přesně hra vyjde, ze začátku se tvrdilo, že již letos v srpnu, ovšem zlí jazkové tvdí, že to bude později. Útěchou nám může byt jen to, že by se měla hra Absolver objevit ještě letos.

Adam Dvořák

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

12 − one =