Praha se objeví v nejnovějším dílu Call of Duty

Další hra ze série Call of Duty s podtitulem World War II se opět vydala do druhé světové války. Její vývoj ovšem zdaleka nekončí a již brzy vyjde první ze čtyř DLC balíčků. Ten ponese název The Resistance a do hry mimo jiné přinese i bohužel jen multiplayerovou mapu s názvem Anthropoid, odehrávající se v Praze. To ovšem není zdaleka všechno.

Ale hezky popořadě. The Resistance DLC Pack 1 do hry přinese 3 nové mapy do hry pro více hráčů, nový War Mode s názvem Operation Intercept a novou kapitolou The Darkest Shore v příběhu Nazi Zombies. A jako první si ho budou moci užít majitelé PS4 už 30. ledna, přičemž ostatní platformy (PC a Xbox One) budou následovat v následujících několika dnech.

Mapy

Mapa Anthropoid, zasazená do Prahy, se bude inspirovat atentátem na Heydricha. Uprostřed rozdělená řekou bude poskytovat dobrá místa pro odstřelovače, ale samozřejmě poskytne místa i pro boj na krátkou vzdálenost.

Mapa Occupation je remakem klasické multiplayerové mapy Resistance z Call of Duty: Modern Warfare 3. Zasazena je do ulic nacisty okupované Paříže – i s krásným výhledem na Eiffelovku. Dlouhé a široké ulice budou ideální na boj na střední vzdálenost, zatímco blízké interiéry bytů a obchůdků zase nabídnou prostor pro boj na krátkou vzdálenost a překvapivé útoky ze zálohy.

Mapa Valkyrie nás pro změnu vezme do východního Pruska, a to rovnou na místo inspirované slavným Vlčím doupětem, tedy Hitlerovým velitelstvím na východní frontě. Jedná se o mapu menší velikosti, která je postavena okolo centra, které bude středem boje. Na mapě bude navíc přítomno i množství pevně namontovaných kulometů.

KOUKNI SE  V lednu vyjde The Last of Us Part II Remastered, na co se mohou hráči těšit?

Nový mód a příběh

V novém War módu Operation Intercept se budou osvobozovat zajatců. V městském prostředí v okolí francouzského města St. Lo je třeba zpacifikovat německou posádku a posléze sabotovat železniční dráhu, aby vlak převážející vězně musel zastavit.

Stranou nezůstanou ani zombíci. V Nazi Zombies: The Darkest Shore budou naši hrdinové pokračovat v další kapitole nebezpečného dobrodružství. Tentorkát obdržíme zprávy, že Dr. Straub se nachází na ostrově severně od německého pobřeží. Jen pár dní po strašlivém hororu v Mittelburgu se tak Marie, Drostan, Olivia a Jefferson vydávají na další místo, zamořené zombie, aby odhalili jeho tajemství. A vývojáři prozradili, že se tu setkají i s novým druhem inteligentní zombie. Ta bude zároveň tou nejděsivější ve hře.

The Resistance DLC Pack 1 vyjde pro PS4 30. ledna a bude stát 14,99 dolarů a nebo nic, pokud vlastníte Season Pass.

 

Jan Marek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

16 − 10 =