“Postavil se mi na pohřbu”. Muži se svěřují s nejhoršími zážitky erekce

Mužští dobrovolníci se svěřili časopisu Reddit se svými ostudnými zážitky s nepatřičnou erekcí svých jinak hýčkaných penisů.

Překvapivé množství mužů se podělilo o trapné zážitky se ztopořením na rodinných oslavách nebo při vystoupení před mnoha lidmi.

Mnozí se přiznali, že nejtěžší bylo ovládnout vzrušení v období dospívání. Jeden z diskutujících: “V pubertě to bylo strašné. Postavil se mi kdekoliv. A´t jsem byl ve škole, v kostele, v šatně nebo na rodinné oslavě.”

Jiný pravil: “Puberta byla v podstatě nepřetržitý sled trapných situací, kdy jsem těžko zvládal svou erekci na veřejných místech. Ještě, že je to už za mnou!”

Ale i pospělí muži mají své nemilé zážitky s trvajícím ztopořením na nevhodných místech. Například jeden podnikatel se svěřil, že dostal erekci při promluvě k 300 lidem. Naštěstí mezi ním a publikem bylo pódium.

Tyto scénáře jsou velmi nepříjemné, ale nejsou tak trapné, jako pocity mužů s neklidnými penisy na rodinné události. Několik mužů se přiznalo, že se jim sultán postavil přímo na pohřbu.

Jeden mladý muž vyprávěl, jak trapné bylo jeho ztopoření na rodinné oslavě v bazénu: “Moje přítelkyně se mi v bazénu usadila na klín, což způsobilo, že jsem byl v nevhodném čase velmi vzrušen. Bylo zde asi 30 příbuzných ve věku od 2 do 80 let. Pustil jsem se teda do dělání koleček v bazénu kolem dokola, aby mi slehlo…”

Tyto momenty se naštěstí nedostaly na kameru. Máme pro vás pro zasmání video, kde byly modelky vystaveny při focení ztopořenému asistentovi…

 

KOUKNI SE  Tchyně a uzený....typy tchyní, které neradno podceňovat

 

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven + five =