Polykat či nepolykat sperma?

Dámy, podstatnou otázkou života není být či nebýt, ale polykat nebo nepolykat?

Polykání spermatu mnohé ženy naprosto odpuzuje. Ale zase dnes řada žen například doporučuje po narození dítěte sníst vlastní placentu. Nebo jíst kvůli dietě zelené řasy. Opravdu je mužské sperma odpornější?

Blahodárné účinky spermatu

Spermidin je látka, kterou najdeme ve spermatu. Taková látka dokáže omlazovat buňky a zabrání jejich stránutí. Mimo spermidinu ve spermatu naleznete i jiné, pro vaše tělo zdravé látky. Po polknutí spermatu se do vašeho těla dostane například vitamin C, sodík nebo vápník. V tekutině můžete dokonce najít i miniaturní procento zlata!

Ejakulát ale neumí jen prodloužit váš život. Zinek, který spermat obsahuje, má dobrý vliv na kůži. Dokáže zlepšit její stav a dokonce se rychleji hojí odřeniny. Polykáním spermatu se vám tedy dokáže zlepšit i vaše pleť. A znáte jednodušší způsob, jak se zbavit problematické pleti?

Ženy jsou schopné utratit spoustu peněz za omlazující krémy a zdravou stravu. Úplně jim uniká, že mají před sebou víceméně zdarma blahodárný nektar, jenž mohou pravidelně požívat.

Může být chutnější

Chuť ejakulátu lze změnit na lahodnější. Tím pádem se už nemusíte štítit. Sperma obsahuje několik látek, které potřebujete k dlouhodobějšímu životu i ke kráse.

Pokud chcete od vašeho partnera chutnější a kvalitnější sperma, zkuste mu odebrat cigarety a omezit alkohol. Tito dva zabijáci totiž dokáží s chutí spermatu udělat divy. Chuť je poté nahořklá až nepříjemně kyselá.

KOUKNI SE  Jak si vybrat správné porno

Chuť spermatu dokáže výrazně zlepší například banán. Pokud váš partner bude jíst jeden banán denně k svačině, již po třech dnech nebo týdnu poznáte rozdíl. Sperma bude chutnější a sladší.

 

Charlie Brown

Předchozí článekMaturita: Top 4 filmy k maturitě
Další článekSex za peníze? Proč ne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 3 =