Pokračování Zombielandu má konečně první trailer

Pamatujete si ještě na netradiční čtyřku přeživších, kteří svou cestu zakončili v zábavním parku Pacific Playland, kde se museli postavit hordě zombíků? Pokud ano, tak vězte, že Tallahassee, Columbus, Wichita a Little Rock hlásí návrat. Skutečně se po desíti letech dočkáme pokračování. Otázkou je, jestli po tak dlouhé době zvedne toto pokračování diváky ze židlí. Nebo se smířili s tím, že žádné další dobrodružství nebude. Film Zombieland 2: Rána jistoty si podle traileru bere to dobré z jedničky. Humor uprostřed zombie apokalypsy, kde chodící mrtvoly fungují jako příběhový bonus. Kvůli zombiím se snímek sice řadí mezi hororové komedie, ale mnohem víc je to komedie než horor.

Co nás čeká tentokrát? Naše čtveřice hrdinů míří do Amerického srdce země. Po cestě se budou muset střetnout s vyvinutými zombíky a ostatními přeživšími. Také se budou muset postavit tváří v tvář rostoucím neshodám a bolestem uvnitř této chatrně fungující provizorní rodiny.

Do hlavních rolí se vrací kompletní čtveřice – Woody Harrelson (Tallahassee), Emma Stone (Wichita), Jesse Eisenberg (Columbus), Abigail Breslin (Little Rock). Další přeživší ztvární Zoey Deutch (Madison), Rosario Dawson (Nevada), Avan Jogia (Berkeley), Luke Wilson a Thomas Middleditch. Na režisérskou židli neusedne nikdo jiný než Ruben Fleischer (30 minut nebo méně, Gangster Squad – Lovci mafie, Venom), autor jedničky.

Doufám, že nás i po létech čeká stejně ztřeštěná komedie s parádními fórky a absurdními likvidacemi zombíků, protože herci nám přeci jen o deset let zestárli. Zombieland se vrací do kin 24. října 2019.

KOUKNI SE  Seriál Monstrum v první sezóně s kanibalem Dahmerem bude mít v druhé sézóně hned dva sériové vrahy

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 5 =