Pokračování muzikálu Mamma Mia! představuje první trailer

Celých deset let od premiéry úspěšného muzikálu Mamma Mia! se konečně dočkáme jeho pokračování! Přesný název filmu zní Mamma Mia: Here We Go Again! a premiéra je naplánovaná na červenec 2018. Fanoušci se tak už pomalu mohou začít těšit. A aby se těšili ještě víc, byl pro ně zveřejněn vůbec první trailer. A lze říci, že překvapil.

Na jednu stranu je trochu matoucí, neboť z něj úplně přesně nemusíte pochopit děj filmu a celkem zásadní věci (například, jsou li některé z hlavních postav mezi živými), nicméně hrubou představu zde získáváme.

 

Jedna dějová linie tak nějak přirozeně vyplynula z toho, že první Mamma Mia! skončil svatbou. A tak se dalo očekávat, že ústřední novomanželský pár čekají slasti a strasti společného soužití. Nahlédneme tak znovu do soukromí Sophie (Amanda Seyfried), která právě prožívá stresy z plánovaného rodičovství (zase trochu matoucí moment, kdy nevíte, jestli manžel je přítomen nebo není).

Zároveň nás ale děj přenese o několik desítek let zpátky do minulosti. A to do života Sophiiny matky Donny (Meryl Streep), kterou jakožto mladinkou hipísačku ztvárnila vnadná Popelka Lily James. Ocitáme se tak v době, o které jsme se již něco málo dozvěděli v prvním filmu, a to konkrétně v době Sophiina početí (tedy ne úplně doslova až tak konkrétně). Seznámíme se mladšími verzemi Donniných výstředních kamarádek (Christine Baranski, Julie Walters) a charismatických Donniných nápadníků (Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård). Pravděpodobně tak konečně lépe pochopíme uvolněnou atmosféru a mravy tehdejší doby a co vedlo Donnu k tomu, aby se stala matkou samoživitelkou. Na obsazení filmu si tedy rozhodně stěžovat nemůžeme, protože jde opravdu o výběr z hroznů.

KOUKNI SE  David Švehlík v novém filmu FENTASY plném drog

 

Trailer také napovídá, že i druhý film bude vrchovatě naplněný nesmrtelnými hity nejznámější švédské kapely ABBA, stejně jak tomu bylo v případě prvního filmu. Otázkou tedy zůstává, zda nám v tomto ohledu nabídne pokračování vlastně něco nového. Nechme se překvapit a těšme se. Možná přijde i Cher.

 

Kateřina Valentová

 

Zdroje:

http://www.youtube.com

http://www.imdb.com

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × 3 =