Pokračování Avatara se začaly natáčet, objeví se Kate Winslet

 

Kate Winslet navštíví Pandoru

Herečka se tak opět dočká spolupráce s režisérem Jamesonem  Cameronem, se kterým mají na svědomí slavný Titanic. Ten se dlouho chlubil na prvním místě v žebříčku nejvýdělečnějších filmů (2,1 mld $). V roce 2009 ho ale vystřídal právě Avatar (2,7 mld $). Kate si zde zahraje postavu jménem Ronal, zatím není známo, v kolika ze čtyř plánovaných pokračování o modrých obyvatelích Pandory se objeví.

 

 

James Cameron bude natáčet všechny čtyři pokračování současně

Nedávno začalo natáčení a podle Jamese Camerona se budou všechny čtyři filmy točit současně, čímž se stane historicky prvním režisérem, kterému se to povede. Cameron to označil za svou dosud největší výzvu. Abyste měli alespoň malou představu jak to bude fungovat, jeden den budou točit scénu do druhého dílu a další den třeba do čtvrtého dílu. Bude to velmi náročné a posoudit, jestli to byl dobrý nápad, můžeme v roce 2020, kdy jde do kin druhé pokračovaní.

Důležitou roli v pokračováních by měly hrát děti. Na povrch zatím vyplula fotografie zúčastněných, nic moc se o nich ale zatím neví. Hovoří se, že část dětí by měla patřit do mořského klanu Metkayina a chlapec v modré košili by si měl zahrát jedno z dětí, které se narodilo už na Pandoře. Vrátí se ústřední dvojice Sam Worthington a Zoe Saldana, které doplní záporák z jedničky Stephen Lang. Ten by si měl zahrát padoucha ve všech čtyřech pokračováních, přestože v prvním dílu zemřel.

KOUKNI SE  Trailer: David Fincher zfilmuje zrod Občana Kanea ve filmu Mank

 

Data premiér jsou stanovena, ale jsou to spíše teprve nástřely. Na to, jak moc se budou lišit od skutečnosti, si musíme počkat. Zatím to ale vypadá, že Cameron bude nadělovat kolem Vánoc.

Avatar 2: 18. prosince 2020
Avatar 3: 17. Prosince 2021
Avatar 4: 20. prosince 2024
Avatar 5: 19. prosince 2025

 

Vojtěch Blažek

Předchozí článekPrvní reakce k mysteriózní sci-fi jízdě Blade Runner 2049
Následující článekMráz a hladovění. Do Skyrimu přichází Survival Mode

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × three =