V kampani na platformě HitHit bojuje o vaší přízeň nadějná adventura 1428: Shadows over Silesia, která nás zavede do středověkého Slezska.

Na platformě Hithit se v těchto dnech uchází o vaší přízeň česká akční adventura 1428: Shadows over Silesia. Ta zavede hráče do fiktivní i skutečných míst středověkého Slezska. Temný příběh bude vyprávěný z pohledu dvou hratelných postav. Izometrická grafika vypadá opravdu nádherně. Hlavními pilíři hratelnosti budou průzkum prostředí, náročné hádanky a samozřejmě vydatné souboje. Navíc je nutné dodat, že titul bude obsahovat i vydatnou porci nadpřirozena. To znamená například i to, že kromě lidských protivníků na vás čekají i třeba kostlivci.

Hra bude obsahovat i dabing. A to nejen anglický, ale chystá se i ten český. Zajímavostí je, že za titulem nestojí velké studio nebo početný tým, ale pouze jeden člověk. Petr Kubíček pracuje na hře již dva a půl roku. Celý projekt navíc financoval až doposud zcela sám. Nyní však požádal prostřednictvím kampaně o pomoc fanoušky. Pokud se vše povede, adventura 1428: Shadows over Silesia by měla vyjít už příští rok. Zatím však pouze na PC, o ostatních platformách se zatím nerozhodlo.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

16 − six =