Petice žádá odstranění Amber Heard z Aquamana 2. Jak reaguje exmanželka Johnnyho Deppa?

Kauza s odstraněním Johnnyho Deppa z pokračování filmu Fantastická zvířata má pokračování.

Fanoušci herce Johnnyho Deppa se nehodlají smířit s jednostrannou destruktivní akcí Hollywoodu proti jejich miláčkovi. Založili petici, v níž požadují stejné restrikce vůči exmanželce Johnnyho Deppa, Amber Heard. Petici už podepsalo 1,5 milionů fanoušků!

V petici se praví, že Amber Heard měla zneužívat Johnnyho Deppa. Depp popsal u soudu případy domácího násilí, kdy jej opakovaně Heard udeřila do tváře, nebo mu pořezala prst o láhev vodky – musel na chirurgické ošetření do nemocnice. Také jej natáčela v nelichotivých pozicích, aby poté pořízené nahrávky zveřejňovala u soudu. Amber Herad už byla obviněna z domácího násilí v roce 2009 tehdejší partnerkou, Tasyou Van Ree (Amber se považuje za bisexuálku).

Dále se v petici uvádí, že Amber Heard Deppa od rozvodu systematicky veřejně ničí a vymýšlí si případy domácího násilí, které se nikdy nestaly.

Petice požaduje, aby produkce Warner Bros pro uvedené prokázané případy domácího násilí odstranila Amber Heard z účasti na pokračování Aquamana.

A jak na petici reaguje samotná herečka Amber Heard?

„Placené pomluvy a placené kampaně na sociálních sítích neurčují herecké obsazení, protože nemají žádný podklad v realitě.“

Hnutí Me too se podařilo v Hollywoodu zničit kariéru mnoha herců, režisérů a producentů – mužů, u některých z nich, jako například u režiséra Woodyho Allena jen na základě výpovědi jeho exmanželky o událostech před více než dvaceti lety, bez skutečných důkazů.

KOUKNI SE  Chandler z Přátel napsal paměti trosky a feťáka

Případ Johnnyho Deppa ukazuje, že se tahle křížová výprava za právo na sebevyjádření žen dostala za hranu spravedlivého uvažování – nereflektuje vůbec možnost vzájemného násilí a konfliktů mezi partnery, ze strany žen se projevy násilí a agresivity zcela odstaňují z veřejného prostoru, aby náhodou nerelativizovaly zneužívání dominantního postavení mužů.

Kauzu budeme dále sledovat!

Charlie Brown

Předchozí článekSlavní, kteří nedokázali odolat videohrám
Následující článekRecenze: DiRT 5 – Cestou necestou, polem nepolem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × 1 =