Petice žádá odstranění Amber Heard z Aquamana 2. Jak reaguje exmanželka Johnnyho Deppa?

Kauza s odstraněním Johnnyho Deppa z pokračování filmu Fantastická zvířata má pokračování.

Fanoušci herce Johnnyho Deppa se nehodlají smířit s jednostrannou destruktivní akcí Hollywoodu proti jejich miláčkovi. Založili petici, v níž požadují stejné restrikce vůči exmanželce Johnnyho Deppa, Amber Heard. Petici už podepsalo 1,5 milionů fanoušků!

V petici se praví, že Amber Heard měla zneužívat Johnnyho Deppa. Depp popsal u soudu případy domácího násilí, kdy jej opakovaně Heard udeřila do tváře, nebo mu pořezala prst o láhev vodky – musel na chirurgické ošetření do nemocnice. Také jej natáčela v nelichotivých pozicích, aby poté pořízené nahrávky zveřejňovala u soudu. Amber Herad už byla obviněna z domácího násilí v roce 2009 tehdejší partnerkou, Tasyou Van Ree (Amber se považuje za bisexuálku).

Dále se v petici uvádí, že Amber Heard Deppa od rozvodu systematicky veřejně ničí a vymýšlí si případy domácího násilí, které se nikdy nestaly.

Petice požaduje, aby produkce Warner Bros pro uvedené prokázané případy domácího násilí odstranila Amber Heard z účasti na pokračování Aquamana.

A jak na petici reaguje samotná herečka Amber Heard?

„Placené pomluvy a placené kampaně na sociálních sítích neurčují herecké obsazení, protože nemají žádný podklad v realitě.“

Hnutí Me too se podařilo v Hollywoodu zničit kariéru mnoha herců, režisérů a producentů – mužů, u některých z nich, jako například u režiséra Woodyho Allena jen na základě výpovědi jeho exmanželky o událostech před více než dvaceti lety, bez skutečných důkazů.

KOUKNI SE  Představitelka Ellie ze seriálu The Last of Us se identifikuje jako nebinární

Případ Johnnyho Deppa ukazuje, že se tahle křížová výprava za právo na sebevyjádření žen dostala za hranu spravedlivého uvažování – nereflektuje vůbec možnost vzájemného násilí a konfliktů mezi partnery, ze strany žen se projevy násilí a agresivity zcela odstaňují z veřejného prostoru, aby náhodou nerelativizovaly zneužívání dominantního postavení mužů.

Kauzu budeme dále sledovat!

Charlie Brown

Předchozí článekSlavní, kteří nedokázali odolat videohrám
Další článekRecenze: DiRT 5 – Cestou necestou, polem nepolem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

four × one =