Pátá smrtonosná past zná svého režiséra

V poslední době se objevovaly různé drby o tom, kdo vlastně bude režírovat další smrtonosnou past. Pátý díl, který bude podle Bruce Willise „naprosto skvělý“, nebude točit žádná režisérská kapacita, ale naopak neznámý režisér.

Die Hard 5 bude na 99,9% mít na povel Noam Murro. Chlapík, který točí TV reklamy a naposledy se prezentoval reklamní kampaní na počítačovou hru Halo. Právě tato práce mu vynesla kontrakt se studiem 20th Century Fox. V poslední době byl Murro často srovnáván s Neilem Blomkampem, který byl praktický neznámý až do premiéry filmu District 9. Stejný osud může potkat právě Murra.

Sám Bruce Willis sice se studiem ještě nepodepsal, ale je jasné, že v brzké době tak učiní. Sám totiž na veřejnosti již několikrát deklaroval touhu posunout Johna McClanea zase o kus dál a zadruhé, jelikož 20th Century Fox další díl dělat chce, představitel hlavní role logicky přišel s tvrzením, že tento film nemůže bez drsného poldy s vtipnými hláškami fungovat.

Pátý souboj newyorského poldy s teroristy tak padne do rukou nezkušeného filmaře, čímž studio sází na hodně divokou kartu, na druhou stranu však můžeme čekat brzké roztočení koleček předprodukce, protože Willis brzy oslaví 56 narozeniny, a proto není čas na kladení překážek do cesty dalšímu dílu slavné série.

Michal Tichý

Předchozí článekRecenze: 127 hodin
Následující článekRecenze: Králova řeč

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen − 4 =