Padesát odstínů černé: šedá barva nestačí

Když v květnu roku 2011 byla publikována kniha Padesát odstínů šedi, ihned se stala bezkonkurenčním trhákem. Se svými 125 milióny prodaných kusů se řadí k nejprodávanější knižní sérii současnosti. Mám pocit, že se stala tak slavnou, že ji není třeba popisovat. Jak někteří říkají, jedná se o porno v knižní podobě. Málokdo ví, že spisovatelka E. L. James vytvořila další dva díly – Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody. Dohromady vznikla knižní triologie plná nesplněných ženských a někdy i mužských představ. V roce 2015 vyšla pod stejným názvem filmová adaptace, na které si většina kritiků s radostí smlsla. Film nezachránil ani Jamie Dornan, idol všech žen. Na rok 2017 a 2018 jsou ohlášeny další dvě pokračování, ale ještě předtím vyjde parodie pod názvem Padesát odstínů černé.

FSoB 3Michael Tiddes je režisérem dvou dalších parodií, kterými úžasně ukázal komediální pohled na horror Paranormal activity. Pár nenormálních aktivit a Pár nenormálních aktivit 2 sice nepotěšili kritiku, ale pokud jste milovníky parodií a nesmyslných komedií, určitě jste se dost pobavili. Do hlavní role se opěr vrací Marlon Wayans, což je jeden z nejzkušenějších herců, co se parodií týče. Snad každý z mladší generace jej zná z filmu Scary Movie: Děsnej biják a jeho dvou dalších pokračování.  S Tiddesem spolupracoval na obou jeho filmech, a proto byl na hlavní roli jednoznačnou volbou. Jeho ženský protějšek si zahraje Kali Hawk. Ta si zahrála v několika seriálech a komediích, které ovšem nestojí ani za zmínění. Dále se ve filmu objeví Jane Seymour, Mike Epps, Fred Williard nebo americký viner King Bach.

KOUKNI SE  John Wick: Chapter 4 – našlapaný první trailer je tady

FSoB 2Námět filmu je zcela evidentní. Dát dohromady erotické chutě, šílenou komedii a snažit se zparodovat naše tajná přání. Příběh bude velice podobný originálu. Nezkušená studentka navštíví bohatého businessmana a jak už to v pornu bývá, poznají, že sdílejí stejné romantické představy a společně se vydají se na romantickou cestu plnou vášně, sexuálních pomůcek a bizarních praktik.

Rasistická, neetická komedie plná erotických narážek a referencí z reálného života hvězd, Padesát odstínů černé v kinech od 28. ledna 2016.

Alexander Nardelli

 

Předchozí článekNejočekávanější RPG roku 2016
Následující článekPřichází noví Krotitelé duchů! Nebo snad Krotitelky?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 + four =