Ohlédnutí za Vánocemi – to nejlepší romantické čtení

Vánoce jsou kouzelné období, které máme spojené s voňavým cukrovím, svíčkami, blikajícími světélky a pohádkami. Pro letošní rok jsou již za námi. Pokud ovšem nemáte vánoční atmosféry ještě dost a toužíte po relaxaci s dobrou knihou, pak jste tu naprosto správně. Představíme vám čtyři nové knihy, které vás příjemně vánočně naladí a zároveň zahřejí u srdce. Nechte se zlákat tipy na to nejnovější vánoční romantické čtení

1Polibek v Paříži

Polibek v Paříži: Letošní novinku od Cooboo si jednoduše nemůžete nechat ujít! Polibek v Paříži má krásnou obálku a určitě vás okouzlí i jeho magický příběh. Nesnili jste snad někdy o tom, navštívit vánoční Paříž? Hlavní hrdinka Serena rozhodně ano. Paříž, město lásky, těsně před Vánoci, sníh a kavárničky – to je prostě čistá romantika! Jenže pak se všechno zvrtne a Sereně nezbude nic jiného, než do města zamilovaných vyrazit sama na vlastní pěst. Průvodce ji má dělat Jean-Luc, který není vůbec nadšený vyhlídkou, že se bude muset starat o americkou turistku. Ale v určitém okamžiku, při dlouhém putování Paříží, si Serena a Jean-Luc uvědomí, že protiklady se přitahují.

 

 

2Vánoční polibek v Notting Hillu

Vánoční polibek v Notting Hillu:  Pokud vaše romantické srdíčko neroztálo při představě vánoční Paříže, zamiřme trochu jinam. Tentokrát na Notting Hill, kde vás čeká jeden vánoční polibek. Tahle knížka je ideální k něžnému pohlazení po duši. Hlavní hrdinka Isla nemá ráda zamilované párečky na ulici, protože má plné ruce práce a starosti. V jeden prosincový den se zrovna snaží přijít včas do své vysněné práce. V té ji však čeká překvapení. Příjezd Chase Bryana z newyorské kanceláře. Ten už se těší, jak se seznámí s Isliným milovaným Londýnem. A Isla má před sebou naději, že letos svátky nebude trávit sama. Možná ji čekají nejromantičtější Vánoce, jaké kdy zažila.

KOUKNI SE  Devadesátky v knihách

3Nejkrásnější čas v roce

Nejkrásnější čas v roce:  Vánoční svátky jsou to nejkrásnější období v roce. O tom vás přesvědčí tato humorná lovestory, která pobaví a zahřeje u srdce. Hlavní hrdinka Emily má skvělou práci, přátele a nádherný byt, dostatečně vzdálený od její bláznivé rodiny. Jediná věc, která ji v životě stresuje, je její soused Evan a jeho záliba ve flirtování, hlasité hudbě, a ještě hlasitějším sexu. Ale nejde o nic, s čím by se nedokázala vypořádat. Emily má taky přítele Roberta, se kterým jí to opravdu klape. Dokonce ho plánuje vzít domů na Vánoce. Konečně už žádná lítost ze strany rodičů a sourozenců. Jenže pak se její vztah s Robertem najednou rozpadne a Emily je v koncích. Jak se teď může ukázat doma? Emily se proto rozhodne požádat o pomoc Evana. Roberta zkrátka o Vánocích doma ukáže, i kdyby neměl být skutečný…

4Hygge a polibky

Hygge a polibky:  Kniha Hygge a polibky je pro všechny čtenáře, kteří mají rádi sníh, kouzlo zimy, Vánoc a polibků. A především i dánský styl hygge, který velí pohodičku a relaxaci především. Nejlépe s touto knihou.

Šestadvacetiletá Bo byla vždy pečlivá a opatrná. I přesto se v práci dočkala výpovědi a životní plány se jí teď začínají párat jako nepovedený svetr. Bo shání nové zaměstnání, ale kamarádka Kirsten ji přesvědčí, aby spolu odjely na dovolenou, na chatu postavenou na nejsevernějším cípu Severního Jutska. Na místo, kde je patnáct hodin denně tma, závěje sněhu, nedostatek horkého čaje a polínek do krbu. Do Jutska se nejezdí opalovat. Obě kamarádky ovšem směle vyrážejí za zimním dobrodružstvím a od té doby jejich život nabere úplně jiný směr.

KOUKNI SE  3 nejprodávanější knihy měsíce října

Sabina Poláková

Předchozí článekRecenze: Tellington TTouch pro psy
Následující článekNejočekávanější horory roku 2019

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × two =