Nuda na cestách? Nehrozí!

Blíží se léto – čas prázdnin, dovolených a taky cestování. Poznávat nové kraje, navštěvovat kamarády, vydávat se za dobrodružstvím, to všechno je náramná zábava. Jen ty dlouhé cesty autem, letadlem či vlakem, čekání v zácpě, na letišti nebo na peronu, to může být někdy trochu otrava… Ovšem ne s těmito úžasnými knížkami na cestu!

Tři novinky série Knížky na cesty zaujmou na první pohled atraktivním grafickým zpracováním a moderní ilustrací. A tím to rozhodně nekončí! Ne nadarmo nesou slogan STOP NUDĚ! Jsou totiž plné zábavných aktivit pro děti, takže je oceníte všude tam, kde hrozí dlouhá chvíle. Mějte je vždy po ruce! Na co se v nich můžete těšit?

Knížka na cesty AUTEM, LETADLEM, VLAKEM

… tak zní názvy jednotlivých titulů. Děti v nich objeví spoustu nápaditých úkolů k ukrácení dlouhých chvílí. Najdou tu celou řadu hádanek, zapeklitých rébusů, kvízů, her, kreativních aktivit i zajímavých informací z oblasti cestování autem, letadlem i vlakem. Čeká tu na ně pořádná porce zábavy: potrápí své hlavičky, budou tvořit, hrát si, poznávat… Nuda? Nehrozí! Dlouhá cesta nebo čekání utečou jako nic a společně můžete začít vyhlížet další výlet!

Chytrá zábava

A protože stejně jako každému zodpovědnému rodiči jistě i vám záleží na tom, co svému dítěti předkládáte, vězte, že aktivity v těchto knížkách pomáhají rozvíjet představivost, fantazii a kreativitu, ale také pozornost, koncentraci a logické myšlení. Chcete-li tedy své ratolesti smysluplně zabavit, a hlavně zaujmout, pak s Knížkami na cesty rozhodně zabodujete!

KOUKNI SE  Průvodce světem Zaklínače pro všechny zapálené fanoušky

Chcete být připraveni (nejen) na prázdninové cestování? Pak vám tyhle knížky dozajista nesmějí chybět! Doporučeno pro děti od 7 let.

Knížka na cesty AUTEM – Stop nudě: kvízy, rébusy, hry

Knížka na cesty AUTEM – Stop nudě: kvízy, rébusy, hry

Knížka na cesty LETADLEM – Stop nudě: kvízy, rébusy, hry

Knížka na cesty LETADLEM – Stop nudě: kvízy, rébusy, hry

Knížka na cesty VLAKEM – Stop nudě: kvízy, rébusy, hry

Knížka na cesty VLAKEM – Stop nudě: kvízy, rébusy, hry

Předchozí článekVítejte v Litersu
Další článekRecenze: Jo Nesbo – Zatmění je jen pro silné povahy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 + ten =