Už v letních měsících bychom se mohli dočkat nové hry, v níž se bude producírovat Zaklínač v hlavní roli. Neradujte se však předčasně.

Někteří z vás si jistě pamatují, že na konci minulého léta se vyrojily zprávy, že se objeví nový Zaklínač. Nadšení opadlo hned potom, co vyšlo najevo, že půjde o mobilní hru, která bude využívat rozšířenou realitu. Tak jako třeba megahit Pokemon GO. Nyní se konečně objevilo více informací a značná nechuť se rázem proměnila v lehké nadšení. The Witcher: Monster Slayer bude skutečně mobilní hra fungující na principu augmentované reality. Tedy veškerá monstra a ostatní herní prvky se vám, díky mobilního telefonu, budou zjevovat ve skutečném světě. K ničení nepřátel budete moct používat jak klasické zbraně, tak zaklínačská znamení. Dokonce budete mít i možnost vařit lektvary. Půjde tedy o docela komplexní hratelnost.

Pro ty z vás, který nový Zaklínač na mobily zaujal, mám skvělou zprávu. Hra by měla vyjít už toto léto. Titul bude dostupný jak pro zařízení s operačním systémem Android, tak pro zařízení s iOS. Už nyní se dokonce můžete zaregistrovat přes Google Play pro předběžného přístupu do soft launche nového Zaklínače. Otázka je jasná. Zaznamená mobilní zaklínač takový úspěch, jako třeba Pokemon GO nebo Harry Potter: Wizards Unite? Uvidíme v létě.

Martin Kudělka

Předchozí článekSpím málo. Co s tím? Tipy pro zdravý spánek
Následující článek3 nejlepší americké romány všech dob

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × five =