Nový trailer na šílený akčňák Guns Akimbo

Chystaný komediální akčňák Guns AkimboDanielem Radcliffem v hlavní roli z prvního pohledu působí jako obdobná ale šílenější verze snímku Nerve: Hra o život z roku 2016.

Co nabídne Guns Akimbo z pohledu děje krom akce, humoru a zběsilosti? Hlavního protagonistu Milese (Radcliffe), který se zasekl v nezáživné práci a je stále zamilovaný do své ex-přítelkyně. Nejvíce času tráví sledováním šílených zápasů naprostých podivínů na život a na smrt pro pobavení milionů diváků a získání velké odměny. Soutěže organizuje ujetá organizace Skizm právě v Milesově městě. Jenže jednoho dne je do tohoto světa nedobrovolně zapojený i Miles. Hra se smrtelnými následky převrátí Milesovi poklidný a nudný život vzhůru nohama. Nejen, že musí účastnit těch nejšílenějších úkolů, které mu tvůrci zadávají, ale navíc po něm další zabijáci zapojení do této zvrhlé hry. Především pak záhadná Nix (Samara Weaving). A aby toho nebylo málo, jeho ex-přítelkyni (Natasha Liu Bordizzo) unesli. Vyzbrojený pistolemi doslova přišroubovanými k jeho rukám musí čelit všem nepřátelům. Ono i takové otevírání dveří bez rukou je rázem daleko složitější.

Režii a scénář k této akční komedii plné výstředností má na svědomí neznámý Jason Lei Howden. Guns Akimbo je jeho druhý celovečerní počin a první, který uvidíme také v kinosálech. Jeho prvotinou je novozélandská hororová komedie Smrtgasmus.

O tom, jak moc ztřeštěný film to je se budeme se moct přesvědčit 7. května 2020 v českých kinech.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: festivalová přehlídka ve Varech právě začíná

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × 3 =