Nový trailer k Hellboyovi krví a monstry nešetří

Ať už se to fanouškům líbí nebo ne, místo třetího Hellboye od Guillerma del Tora si budeme muset vystačit s restartujícím filmem. Ten bude předchozí snímky úplně ignorovat. Od začátku prací na novém Hellboyovi s novými herci a jiným štábem to dávají fanoušci del Torovy verze dost hlasitě najevo. A když dorazil první trailer, strhla se druhá vlna negativní kritiky. Koneckonců první trailer byl suchý a jednotvárný jako Saharská poušť. Někteří dokonce začali tvrdit, že restart Hellboye je film, o který nikdo nestál. Dny a týdny uběhly a tvůrci nám naservírovali druhý Red Band (nic pro dětičky) trailer. Ten šlape jako hodinky. Nešetří se krví ani různorodými monstry. Pořád tam ale chybí to „něco“, co i mě na del Torově Hellboyovi bavilo. Nutno dodat, že minimálně o pozornost si nový pekelník řekl. A k tomu mu dopomohl právě druhý daleko rozjetější a rozmáchlejší trailer.

Film režíruje Neil Marshall, který toho moc za sebou nemá, co se filmové tvorby týče (Psí vojáci, Pád do tmy, Soudný den, Centurion). U seriálů už je to lepší (Hra o trůny, Constantine, Black Sails, Hannibal, Westworld, Timeless). Do role rudého pekelníka s rohy a kamennou rukou se vtělil herec David Harbour známý především ze seriálu Stranger Things. Hlavní záporačku Nimue, Královnu krve si střihne Milla Jovovich, která si tak zkusí po letech s Resident Evil sérií trochu jinou roli. Hellboyova adoptivního otce ztvární Ian McShane (Bitva o Británii, Rallye smrti, Kung Fu Panda, Hercules, trilogie John Wick). V dalších rolích se objeví například Daniel Dae Kim (Ztraceni, Havaj 5-0, Spider-Man 2, Rezistence), Penelope Mitchell (Upíří deníky, Probuzená posedlost), Sasha Lane (American Honey, Převýchova Cameron Postové).

KOUKNI SE  Trailer: Venom 2: Carnage přichází

Jak bude vyhovovat Hellboyovi britské prostředí a boj s probuzenou čarodějnicí? A zároveň klasická záchrana světa s odhalením jeho pravého původu? To se budeme moct přesvědčit již 11. dubna 2019 v českých kinech. Bohužel je dost možné, že spousta lidí bude restart Hellboye bojkotovat tím, že na něj nepůjdou do kina. No, uvidíme.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Předchozí článekRecenze: Domov pro tělo i duši – cesta za snem
Následující článekHra o trůny: První oficiální trailer 8. série

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 2 =