Nový trailer k Hellboyovi krví a monstry nešetří

Ať už se to fanouškům líbí nebo ne, místo třetího Hellboye od Guillerma del Tora si budeme muset vystačit s restartujícím filmem. Ten bude předchozí snímky úplně ignorovat. Od začátku prací na novém Hellboyovi s novými herci a jiným štábem to dávají fanoušci del Torovy verze dost hlasitě najevo. A když dorazil první trailer, strhla se druhá vlna negativní kritiky. Koneckonců první trailer byl suchý a jednotvárný jako Saharská poušť. Někteří dokonce začali tvrdit, že restart Hellboye je film, o který nikdo nestál. Dny a týdny uběhly a tvůrci nám naservírovali druhý Red Band (nic pro dětičky) trailer. Ten šlape jako hodinky. Nešetří se krví ani různorodými monstry. Pořád tam ale chybí to „něco“, co i mě na del Torově Hellboyovi bavilo. Nutno dodat, že minimálně o pozornost si nový pekelník řekl. A k tomu mu dopomohl právě druhý daleko rozjetější a rozmáchlejší trailer.

Film režíruje Neil Marshall, který toho moc za sebou nemá, co se filmové tvorby týče (Psí vojáci, Pád do tmy, Soudný den, Centurion). U seriálů už je to lepší (Hra o trůny, Constantine, Black Sails, Hannibal, Westworld, Timeless). Do role rudého pekelníka s rohy a kamennou rukou se vtělil herec David Harbour známý především ze seriálu Stranger Things. Hlavní záporačku Nimue, Královnu krve si střihne Milla Jovovich, která si tak zkusí po letech s Resident Evil sérií trochu jinou roli. Hellboyova adoptivního otce ztvární Ian McShane (Bitva o Británii, Rallye smrti, Kung Fu Panda, Hercules, trilogie John Wick). V dalších rolích se objeví například Daniel Dae Kim (Ztraceni, Havaj 5-0, Spider-Man 2, Rezistence), Penelope Mitchell (Upíří deníky, Probuzená posedlost), Sasha Lane (American Honey, Převýchova Cameron Postové).

KOUKNI SE  IFFKV 2023: česká stopa na festivalu v Karlových Varech

Jak bude vyhovovat Hellboyovi britské prostředí a boj s probuzenou čarodějnicí? A zároveň klasická záchrana světa s odhalením jeho pravého původu? To se budeme moct přesvědčit již 11. dubna 2019 v českých kinech. Bohužel je dost možné, že spousta lidí bude restart Hellboye bojkotovat tím, že na něj nepůjdou do kina. No, uvidíme.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

16 + 3 =