Nový thriller Those Who Wish Me Dead od autora Sicaria a Wind River

Hořící lesy v Montaně, brutální zabijáci a Angelina Jolie jako ochránkyně mladíka, který se stal svědkem vraždy.

Čím dál známější scenárista a režisér Taylor Sheridan dává vědět o svém novém thrilleru Those Who Wish Me Dead. Sheridan je autorem scénářů k drsným thrillerům z prostředí mexických hranic jako jsou Sicario a Sicario 2: Soldado nebo neo-westernové kriminálky Hell or High Water, kde dva bratři v podání Jeffa Bridgese a Bena Fostera vykrádají texaské banky. Mimoto je také režisérem výborného mrazivého thrilleru Wind River, kde detektiv s tváří Jeremyho Rennera vyšetřuje brutální vraždu indiánské dívky v zasněženém Wyomingu. A v poslední době se jako showrunner věnoval televiznímu seriálovému hitu Yellowstone.

Nyní přichází se svým novým filmem, který vychází ze stejnojmenné knihy Kdo mi jde po krku od amerického spisovatele s českými kořeny Michaela Koryty. Mělo by se jednat o patřičně drsný thriller a je popisován jako neo-western, kde hlavní představitelka s tváří Angeliny Jolie chrání mladíka, který se stal svědkem vraždy. V patách jim ovšem jsou brutální zabijáci, kteří se ničeho neštítí. Mají jediný úkol a musí se svědka zbavit za každou cenu. V tom se jim pokusí zabránit Angelina Jolie v roli ochránkyně, která se nebojí nasadit vlastní život. A aby toho nebylo málo, tak se film odehrává v hlubokých lesích uprostřed Montanské divočiny, kterou zachvátí rozsáhlé lesní požáry.

Vedle již zmiňované Angeliny Jolie se ve filmu objeví také Nicholas Hoult, Jon Bernthal a Tyler Perry. Film bude mít premiéru 14. května na VOD platformě HBO MAX a ve vybraných, převážně amerických kinech. Jedná se o jeden z prvních filmů studia Warner Bros., které mají premiéru jak v kinech, tak na vlastní videoplatformě.

KOUKNI SE  Seriál Ozark vyslal upoutávku na 4.sezónu

Viktor H.

Předchozí článekZahrajte si demoverzi české hry Expedition Zero
Následující článekEight for Silver, vlkodlačí horor od tvůrců Anthropoidu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × four =