Nový thriller Those Who Wish Me Dead od autora Sicaria a Wind River

Hořící lesy v Montaně, brutální zabijáci a Angelina Jolie jako ochránkyně mladíka, který se stal svědkem vraždy.

Čím dál známější scenárista a režisér Taylor Sheridan dává vědět o svém novém thrilleru Those Who Wish Me Dead. Sheridan je autorem scénářů k drsným thrillerům z prostředí mexických hranic jako jsou Sicario a Sicario 2: Soldado nebo neo-westernové kriminálky Hell or High Water, kde dva bratři v podání Jeffa Bridgese a Bena Fostera vykrádají texaské banky. Mimoto je také režisérem výborného mrazivého thrilleru Wind River, kde detektiv s tváří Jeremyho Rennera vyšetřuje brutální vraždu indiánské dívky v zasněženém Wyomingu. A v poslední době se jako showrunner věnoval televiznímu seriálovému hitu Yellowstone.

Nyní přichází se svým novým filmem, který vychází ze stejnojmenné knihy Kdo mi jde po krku od amerického spisovatele s českými kořeny Michaela Koryty. Mělo by se jednat o patřičně drsný thriller a je popisován jako neo-western, kde hlavní představitelka s tváří Angeliny Jolie chrání mladíka, který se stal svědkem vraždy. V patách jim ovšem jsou brutální zabijáci, kteří se ničeho neštítí. Mají jediný úkol a musí se svědka zbavit za každou cenu. V tom se jim pokusí zabránit Angelina Jolie v roli ochránkyně, která se nebojí nasadit vlastní život. A aby toho nebylo málo, tak se film odehrává v hlubokých lesích uprostřed Montanské divočiny, kterou zachvátí rozsáhlé lesní požáry.

Vedle již zmiňované Angeliny Jolie se ve filmu objeví také Nicholas Hoult, Jon Bernthal a Tyler Perry. Film bude mít premiéru 14. května na VOD platformě HBO MAX a ve vybraných, převážně amerických kinech. Jedná se o jeden z prvních filmů studia Warner Bros., které mají premiéru jak v kinech, tak na vlastní videoplatformě.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: festivalová přehlídka ve Varech právě začíná

Viktor H.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

6 + 11 =