Nově připravovaný film Green Lantern Corps bude mít dva Green Lanterny

V současné době se fanoušci DC Comics mohou těšit na spoustu nových filmů. Plány na DC filmy jsou známy až do roku 2020, kdy se mají natočit filmy Green Lantern Corps a Cyborg. Až do včerejší noci se o nich nevědělo téměř nic. Nyní však známe několik podstatných informací o snímku Green Lantern Corps.

Jako první byli oznámeni scénáristé. Ti by podle tvůrců měli být David Goyer a Justin Rhodes. Davida Goyera můžete znát hlavně díky scénáři pro slavný film Batman začíná, na kterém se podílel spolu s Christopherem Nolanem. Dále napsal scénáře pro filmy jako Batman v Superman, Muž z oceli nebo Blade. Justin Rhodes je nový scénárista, který je teprve na počátku své kariéry. Studio věří, že se skvěle osvědčí a zaučí se pod vedením scénáristického veterána jako je Goyer.

Dále známe svět, ve kterém se bude film odehrávat. DC Comics má celkem čtyři verze Green Lanterna, a proto až do poslední chvíle nebylo jasné, která se vybere. Nakonec přišlo oznámení, že celý film se bude odehrávat v době, kdy existují dva Green Lanteři zároveň.

Hal Jordan

Tím prvním je Hal Jordan, kterého můžete znát z animovaných Justice League filmů od DC Comics nebo neúspěšného hraného filmu s Ryanem Reynoldsem z roku 2011. Druhý Green Lantern je Jon Stewart, který není tak známý ve filmovém světě, ale o to více se proslavil v tom komiksovém. Jon Stewart je puntičkářský bývalý voják zvyklý na disciplínu, který byl zvolen jako parťák Hala Jordana a jeho náhradník, kdyby zemřel. Jelikož je Hal Jordan velmi lehkovážný a nezodpovědný, vzniká tak mezi těmito postavami velmi zajímavý kontrast a spousta rozepří.

KOUKNI SE  Johnny Depp si nezahraje už ani v Pirátech z Karibiku
Jon Stewart

Dále se spekuluje o cameu Green Lanterna v letošním filmu Justice League. Diváci by si to jistě přáli, protože Green Lantern je podle komiksů zakládajícím členem Justice League. Režisér Zack Snyder se k tomuto tématu nevyjádřil, tudíž se tato informace nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila.

K filmu Green Lantern Corps se také vyjádřil herec Ryan Reynolds, který si kdysi Green Lanterna zahrál. Řekl: “Důvod, proč můj Green Lantern neuspěl, byl ten, že Hollywood zvolil styl nejdřív datum premiéry, pak trailer, a nakonec scénář. Všechno bylo uspěchané a nikdo neměl dostatečnou motivaci k tomu, aby se filmu dost věnoval.” Podle jeho slov je tento snímek na dobré cestě, protože se nejdříve připravuje scénář, a až poté mají tvůrci v plánu oznámit přesné datum premiéry.

Pavel Melotík

 

Zdroje: http://comicbook.com/2016/11/18/green-lantern-rumored-for-justice-league/

http://comicbook.com/dc/2017/01/12/will-ryan-reynolds-be-involved-in-dcs-green-lantern-corps-film-/

http://comicbook.com/dc/2017/01/12/green-lantern-corps-gets-screenwriters/

http://www.idigitaltimes.com/green-lantern-corps-movie-will-focus-john-stewart-and-hal-jordan-david-goyer-and-578509

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 + 20 =