Nová FIFA 22 už je téměř připravená zaujmout místo po aktuálním dílu. Letos jsou změny a vylepšení zaměřeny především na realističnost.

Tak jako každý rok, i letos se můžeme těšit na nový fotbal od EA Sports. Změny oproti minulému roku nebudou nijak zásadní. Letošní FIFA 22 se zaměřuje především na realističnost. Díky technologii HyperMotion, která snímá pohyb skutečných hráčů, by měli ti virtuální působit realističtějším dojmem. Tedy hlavně jejich pohyb po trávníku. Změny dozná i uměla inteligence hráčů. Můžeme tedy očekávat například chytřejší nabíhání, důmyslnější přihrávky nebo třeba pohotovější reakce. Měla by se tak vylepšit jak útočná, tak obranná hra. Vylepšení dozná i chování hráčů mimo hru. To znamená oslavy gólů nebo vítězství, různá gesta, zkrátka půjde o celkové zlidštění hráčů.

Oficiální ukázky ze hry bychom se měli dočkat 22.července v rámci akce EA Play. FIFA 22 vyjde na Playstion 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Majitelé konzole Nintendo Switch však nemusí zoufat. Tam hra vychází také, byť v značně ošlehané Legacy edici. Datum vydání je stanoven na 1.října tohoto roku. Na obálce hry se tentokrát objeví hvězda PSG Kylian Mbappé.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

6 + 19 =