Velmi očekávaná samurajská akce NIOH 2 vychází již za pár měsíců. Čekání na hru si můžete zkrátit právě vydaným příběhovým trailerem.

Jedna z neočekávanějších her tohoto roku se pomalu blíží ke svému datu vydání. Budeme věřit, že ji taky nepostihne epidemie odkladů vydaní, která se v těchto týdnech šíří herním světem avýjde tak jak má. Vzpomeňme například Cyberpunk 2077, Daying Light 2 nebo třeba Iron Man VR. Pokud vše půjde podle plánu, NIOH 2 k nám doputuje na jaře tohoto roku. Pro nedočkavce vydalo studio Team Ninja nový příběhový trailer, aby si fanoušci nějak ukrátili čas při čekání.

Ve hře půjde opět v první řadě o souboje, stejně jako v prvním díle. Nyní však bude věnována větší pozornost příběhové části. Samotný příběh by se měl odehrávat před událostmi předchozího dílu a těšit se můžete na zcela nového hrdinu. Vývojáři se rozhodli v NIOH 2 experimentovat s multiplayerem. V těžkých chvílích budete moct přivolat dva své spoluhráče nebo duchy, které bude ovládat umělá inteligence. Po vydání samotné hry se hráči mohou těšit na další tři příběhové DLC, které utvoří společně ucelenou příběhovou linku. NIOH 2 vychází 13.března na PS4. Podle náznaků se později možná dočkáme i PC verze.

Martin Kudělka

Předchozí článek8 herců, kteří za svou velkou roli nedostali skoro nic
Další článekTrailer na nový film Modelář s Hádkem a Mádlem v hlavních rolích

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twenty + 12 =