Nicolas Cage si zahraje pána tygrů Joe Exotica

Možná, že vás minul dokuseriál na Netflixu pod názvem Tiger King (Pán tygrů), i když je to skoro nemožné, že jste nezaznamenali ten hype kolem hlavního hrdiny, teplého chovatele tygrů a celkově excentrické osobnosti, která měla i svůj pořad a veřejně vyhrožovala své konkurence zabitím.

Na Netflixu vidělo tento seriál už 64 milionů lidí. Prostředí podobné českým kolotočářům Kočkovým. Taky se tu střílí, taky tu hlavní hrdinové nosí příšerné obleky a obklopují se ještě bizarnějšími figurami. A vytváří společně jak jinak než dramatický a absurdní guláš osudů.

Hvězda Nicolase Cageho téměř zhasla. Ale tato příležitost by mu mohla pomoci vstát z mrtvých. Pohled a účes zvládne určitě. Kovbojské boty mu budou také slušet. Mělo by jít o seriál, který bude čerpat nejen z již zveřejněného seriálu a reaálného osudu tohoto amerického magora.

Filmová produkce už ani nečeká alespoň určitý čas, než přijde s remakem, z populárního příběhu chce težit hned, dokud je ještě v myslích lidí. Joe Exotico sedí v současnosti ve vězení, byl odsouzen na 22 let za organizaci vraždy jeho „milé“ souputnici v tygřím byznysu. Ten by raději viděl sebe jako Brada Pitta. Ale vážně, Nicolas je mu podobný daleko více a mulet mu bude slušet.

Charlie Brown

Předchozí článekNela Boudová svérázně protestovala proti nošení roušek
Následující článekRecenze: 3 série seriálu Ozark přináší solidní dramatickou podívanou

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × one =