Nesmysly o sexu, kterým jste věřili celý svůj život

1Tvrzení: Čokoláda je afrodiziakum.

Realita: Čokoláda neobsahuje žádné látky, které by podporovaly sexuální touhu. Nefunguje dobře ani jako placebo.

2Tvrzení: Dva kondomy vás ochrání při sexu více než jeden.

Realita: Prezervativy jsou vytvořené, aby se dotýkaly přímo těla. Dva kondomy tedy nevytvoří kýžený efekt, ale naopak mohou oba kondomy potrhat. Lepší je si koupit silnější typ jednoho kondomu.

3Tvrzení: Příležitostný sex je zábavný, ale nenaplňující

Realita: Podle průzkumů je příležitostný sex nejen zábavný, ale i naplňující. Zážitek z tohoto sexu zastiňuje negativní pocity jako pocit špatného svědomí nebo výčitky.

4Tvrzení: Sex mezi příbuznými vede k postiženým dětem

Realita: Sex mezi bratrancem a sestřenicí zvyšuje riziko poporodních defektů ze dvou na tři procenta. Je třeba si uvědomit, že všichni jsme potomky rodin, v nichž mezi příbuznými probíhaly sexuální vztahy – 80% lidí je potomkem nějakého druhu příbuzenského vztahu.

5Tvrzení: K oplodnění dochází při sexu.

Realita: K oplodnění sperma buňkou může uvnitř ženy dojít i týden potom, co proběhl sex. Sperma buňka může oplodnit vajíčko až po čase pobytu v reprodukčních cestách.

6Tvrzení: Muži mají sexuální vrchol ve 20, ženy ve 35.

Realita: Je pravdou, že nejvíce testosteronu mají muži ve 20 letech a ženy později. Ale množství hormonů nesouvisí se sexuální náruživostí a kvalitou sexu. Sex se totiž zlepšuje se zkušenostmi. Čím více zkušeností máme, tím je sex pro nás kvalitnější. Ve dvaceti tak můžete oplývat testosteronem, ale sex s vámi může být pohromou.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

7Tvrzení: Mladí singles mají neustále sex.

Realita: Polovina mladých singles neměla sex jeden rok. Oproti tomu mladí zadaní mají sex dvakrát až třikrát týdně.

8Tvrzení: Léta sexu povolují svaly ve vagině.

Realita: Svaly ve vagině se podobají těm v ústech. Rozvolňují se vám po letech jezení ústa? Máte je volnější, ochablejší? Ne. Stejně tak vagina se nevytáhne a nezůstane vytažená.

9Tvrzení: Přerušovaná soulož (vytáhnutí penisu z pochvy před vyvrcholením) je špatný způsob, jak zamezit otěhotnění.

Realita: Když se udělá správně, tedy opravdu muž vytáhne penis před vyvrcholením, je tato tachnika účinná na 96%. Je to tedy stejně účinná technika jako použití kondomu, ne-li účinnější.

10Tvrzení: Kluci v pubertě mají poluci a dívky menstruují

Realita: Poluce, neboli mokrý sen, zažívají dívky stejně jako chlapci. Navíc není normou, že vůbec k polucím o dospívajících dochází, řada z nich nikdy poluci nezažila.

11Tvrzení: Velké penisy zaručí velký orgasmus

Realita: Ženy mají sice dobrý pocit, když mají uvnitř velký penis, ale k orgasmu velikost penisu nepřispívá. U vaginálního orgasmu jde o stimulaci bodu G, který není daleko od ústí vaginy, takže obrovský penis není žádnou zárukou.

12Tvrzení: Klitoris je malá bulka

Realita: Klitoris je vlastně obrovské ústrojí, jehož většina se ukrývá uvnitř těla ženy. Měří asi 10 centimetrů a vypadá jako zakrslý penis s varlaty – dvěma měchy.

KOUKNI SE  Signály jak poznáte, že s vámi žena chce souložit

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

18 + seventeen =