Chystaná DLC pro Far Cry 6 nabídnou opravdu spoustu neopakovatelného obsahu. Setkáte se v nich například s kultovním Johnem Rambem.

Vydání střílečky Far Cry 6 se nezadržitelně blíží. Datum je stanoveno na 7. října 2021. Pro jistotu dodám, že titul vychází jak na PC, tak na obě generace konzolí. Před nějakou dobou jsme se mohli pokochat příběhovým trailerem. V těchto dnech se však již mluví i dodatečném obsahu. Chystané DLC obsahuje na placenou a neplacenou část. Placená část bude zahrnovat tři herní kapitoly, které vyjdou postupně v listopadu, lednu a březnu. Navíc se ponesou v duchu žánru roguelike. To znamená, že při smrti přijdete o vybavení a z části i váš dosavadní postup. Kapitoly půjdou hrát i samostatně, a to dokonce i v kooperaci.

Neplacená část je taktéž velice zajímavá. Nabídne tři mise, ve kterých se setkáte s opravdu zajímavým obsahem. První mise nabídne spojení sil z hercem Dannym Trejem. Druhá mise je variace na kultovního Ramba. třetí mise pak nese prvky seriálu Stranger Things. Vypadá to, že se máme opět na co těšit.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twenty − nineteen =