8 nejnechutnějších sexuálních praktik mezi zvířaty

Sex je úžasný, pokud jste člověkem. Pokud byste byli samičkou vážky nebo samcem tarantule, asi by se vám sex příliš nelíbil. Podíváme-li se zpět do hluboké historie, buňky se množily jednoduchým dělením. Po bilionech letech evolučního vývoje se rozmnožování mezi zvířaty dostalo na úplně jinou úroveň. Za tu dlouhou dobu zuřícího závodu v rozmnožování zažil zvířecí svět řadu neuvěřitelných pářících technik.

Jestli jste dosud měli pocit, že vaše sexuální praktiky za zdmi vašich pokojů jsou příliš perverzní, vězte, že až si přečtete, čeho jsou schopní naši chlupatí, šupinatí nebo drobní zvířecí přátelé, zjistíte, že váš sexuální život je opravdu konzervativní.

Jestli vám není dobře z představy krve a násilí, přeskočte raději poslední tři uvedené praktiky mezi zvířaty.

7Bonobové (sploshing)

Hipízáci z rodiny primátů (užívají si volné lásky), Bonobové, jsou velmi inteligentní opice, které se ve svém vývoji oddělili od šimpanzů před více než dvěma miliony let. Spolu se šimpanzi jsou nejbližšími příbuznými člověka v živočišné říši. Co se týče sexuálního chování, jsou Bonobové bližší lidem více, než si myslíte. Zatímco šimpanzi používají násilí, aby si sex vynutili, Bonobové využívají sex, aby násilí mezi sebou odvrátili.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

Bonobové žijí v matriarchální společnosti, kdy samice drží při sobě a společně odráží sexuální ataky samců. Samice se nebrání ani sexuálnímu styku s jinou samicí, samozřejmostí je styk s vícero samci. Bonobové tak žijí v takzvané polyamorii- mnoholásce s vícero jedinci obou pohlaví.

Nejpodivnějším sexuálním chováním mezi Bonoby je sploshing. Jde o fetiš, kde hraje hlavní roli jídlo a tělo sexuálního partnera. Jídlo pokládá jeden druhému na různé části těla a pojídá ho z něj. Bonobové se, místo aby o jídlo mezi sebou bojovali, oddávají sexu a při něm pojídají jídlo z partnerova těla. Dvojitá rozkoš, nemyslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

9 − seven =