Nejočekávanější hry v roce 2018 pro Xbox One

Nadmíru povedený. Tak by se dal rekapitulovat rok 2017 z pohledu herního nadšence. U úspěšných herních titulů Destiny 2, FIFA 18, Resident Evil 7, Call of Duty WWII nebo Forza Motosport 7 jsme strávili spousty a spousty času. Blíží se však nový rok. Rok 2018 a s ním i nové hry pro Xbox One. Dokáží námi vybrané nejlepší hry naplnit očekávání?

 

Crackdown 3

Po dlouhé odmlce se na scénu valí další pecka od Microsoft Studios. Herní nadšenci si však musí počkat minimálně do jara 2018. Původní datum vydání, konec roku 2017, nebylo dodrženo. A i proto jsou očekávání stále větší a větší. Podle traileru si můžeme zatím pouze domýšlet, jaký bude hlavní příběh a podstata hry. S jistotou však víme, že o souboje s kriminálními živly a využívání super schopností ve futuristickém světě nebude nouze.

 

Anthem

Milujete moderní hry s brilantně provedenou grafikou? Pak si zapamatujte hru jménem Anthem, která vyjde v listopadu roku 2018. Co vás v ní čeká a nemine? Svět už není jako dřív. Oblečete si masivní brnění a vydáte se za zeď, která chrání lidstvo proti všelijakým potvorám. Za zdí nečekejte přátelské uvítání, ale mraky vysilujících soubojů a pořádnou dávku adrenalinu. Jak už je nyní častým jevem, tak i Anthem nabídne multiplayer režim. Ve více lidech se to lépe táhne, proto radíme vyzkoušet i tuto možnost, kterou hra nabídne.

KOUKNI SE  Report z KVIFF – Půlnoční běsi ve Varech #1: Artušovská legenda o zbabělci a monstru

 

Monster Hunter: World

Chopte se role lovce a pusťte se do zabíjení ohavných příšer. Hra Monster Hunter: World je primárně vytvořena pro jednoho hráče, avšak online kooperace umožňuje přivolat si až tři reálné hráče z celého světa. V případě, že na nějakou příšeru nebudete stačit, můžete si zavolat o pomoc. Hlavní podstatou hry bude využití aktuálních dovedností a zbraní k zabití určité příšery. Na každou z nich můžete použít jinou taktiku. Jakmile příšeru zabijete, ihned získáte suroviny, které můžete využít k dalšímu vylepšení zbraní a dovedností. Hra Monster Hunter: World bude na Xbox One vydána 26. ledna 2018.

 

UFC 3

Bojové sporty jsou na vrcholu. Kdo by nyní neznal Conora McGregora? I proto do seznamu nejočekávanějších her přidáváme i UFC 3 od EA Sports. Na obalu samozřejmě není nikdo jiný než už výše zmíněný irský bojovník. Těšit se můžete na novou technologii, která do hry vnese ještě více autenticity. Co to přesně znamená? Všechny kopy, údery nebo speciální chvaty vás absolutně pohltí a dostanou do hry. Na moment se tak vcítíte do opravdového MMA zápasníka. Pozor, není to jen o rozdávání. Od soupeře dostanete taky co proto, je dobré se naučit rány i přijímat. Tak jako v životě.

 

Vampyr

Pokud sledujete filmy a seriály o upírech, jistě vás nadchne i hra Vampyr. Ta je zasazena do počátku 20. století tehdejšího Londýna, který je zasažen španělskou chřipkou. Dostanete se do role vojenského doktora a specialisty v oboru krevních transfúzí jménem Jonathan E. Reid, který se právě vrátil z války. Jen se zcela drobnou změnou. Stal se upírem. Hlavní podstatou této hry na Xbox One je plnění úkolů, které dostanete. Zároveň se však velmi často ocitnete v situaci, kdy vás postihne hlad a bude potřeba se nakrmit. Kterou krev si však vyberete?

KOUKNI SE  Hráčům se podařilo svléknout Lady Dimitrescu

 

Předchozí článekRecenze: Deník koučky neslibuje zázraky, nabízí řešení
Následující článekRecenze: Saturnin se vrací v plné parádě tak, jak ho všichni milujeme

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twenty + 9 =