Nejnovější trailer The Batman

BATMAN je ostrý, akcí nabitý thriller, který zachycuje Batmana v jeho začátcích, kdy se snaží najít rovnováhu mezi hněvem a spravedlností, zatímco vyšetřuje znepokojivou záhadu, která terorizuje Gotham. Robert Pattinson představí syrové, intenzivní ztvárnění Batmana jako rozčarovaného, zoufalého mstitele, kterého probudilo poznání, že hněv, který ho sžírá, z něj nedělá o nic lepšího než nelítostného sériového vraha, kterého pronásleduje.

Z dílny Warner Bros. Pictures přichází snímek „The Batman“ s režisérem Mattem Reevesem (filmy „Planeta opic“) u kormidla a s Robertem Pattinsonem („Tenet“, „Maják“, „Dobrý čas“) v hlavní roli detektiva mstitele Gotham City, Batmana a miliardáře Bruce Waynea.

Ve hvězdném ansámblu se v rolích slavných i neslavných postav Gothamu objeví také Zoë Kravitz („Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny“, „Šílený Max: Dano („Láska a slitování“, „12 let otrokem“) jako Edward Nashton, Jeffrey Wright (filmy „Hunger Games“) jako James Gordon z GCPD, John Turturro (filmy „Transformers“) jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard („Sedm statečných“, „Black Mass“) jako Gotham D. A. Gil Colson; Barry Keoghan („Dunkirk“) jako strážník Stanley Merkel; Jayme Lawson („Sbohem Amor“) jako kandidátka na starostku Bella Reál; s Andy Serkisem (filmy „Planeta opic“, „Černý panter“) jako Alfred; a Colin Farrell („Fantastická zvířata a kde je najít“, „Dumbo“) jako Oswald Cobblepot.

Warner Bros. Pictures uvádí v produkci 6th & Idaho/Dylan Clark Productions film Matta Reevese „The Batman“. Film bude mít premiéru v kinech 4. března 2022 a bude celosvětově distribuován společností Warner Bros. Pictures.

KOUKNI SE  Vznikne reality show podle seriálu Hra na oliheň, přihlásit se můžete i vy

Předchozí článekProč muži hned po sexu usínají? Známe odpověď
Následující článek6 pikantních způsobů, jak si prodloužit sex

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × four =