Nejlepší scény ze seriálu Sex ve městě

Carrie, Samantha, Miranda a Charlotte, čtveřice nejlepších kamarádek žijících v New Yorku. Carrie známá pro svůj populární sloupek o sexu, kde se zabývá problémy, které trápí každou ženu, Miranada pro svůj právnický přístup a úsudek, Samantha zálibou v mužích a především sexu
a Charlotte, která touží po dokonalém manželovi a rodinném životě. Tento ikonický a ženami velmi oblíbený seriál v televizi můžeme sledovat už od roku 1998, kdy byla spuštěna první epizoda
na kanálu HBO. Ačkoli má seriál pouze 6 sérií, není známějšího seriálu zabývajícím se běžným životem čtyř úspěšných žen, luxusní módou, vztahy, ale především sexem, jak už sám název napovídá.

Seriál byl natolik úspěšný a měl velkou sledovanost, že v roce 2008 a 2010 vznikly filmy, které navazovaly na seriál a ukazovaly nám, jak pokračují životy této ikonické čtyřky. My vám v tomto článku přinášíme nejlepší a nezapomenutelné momenty tohoto seriálu.

1Harry žádá Charlotte o ruku v synagoze

Když Charlotte viděla Harryho poprvé, vůbec se jí nelíbil. Nebyl to typ muže, kterého
si představovala jako svého budoucího manžela. Nakonec ale po různých eskapádách, které spolu zažili, včetně rozchodu, k sobě opět našli cestu, a to při večírku svobodných pořádaném v synagoze. Právě tam Harry před Charlotte poklekl a požádal ji o ruku. Nakonec se Charlotte splnil její velký sen.

Zpátky
Předchozí článekRecenze: Kočky útočí bez koček a zábavy
Následující článekNejlepší filmy na DVD a Blu-Ray v listopadu v síti MagicBox

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 3 =