Nejlepší filmy a seriály na DVD a Blu-Ray v únoru

filmy dvd blu ray unor

Každý měsíc vychází v síti MagicBox celá řada filmových i seriálových titulů na DVD a Blu-Ray. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší novinky, které vychází v měsíci únor.

Hra o trůny – 7. série

Tento měsíc vychází na 4 DVD nebo na 3 Blu-Ray discích sedmá série Hry o trůny. Sedmá série se stala u diváků velice populární hlavně díky několika bojovým scénám, při kterých Daenerys Targaryen použila své draky. Kromě toho se výrazně posunula dějová linka za zdí. Bílí chodci kráčejí nekompromisně vpřed a strážci na zdi se s nimi musí střetnout.

Dokonalý svět

Pokud jste skalní fanoušek Clinta Eastwooda jako já, pak vás jistě potěší, že na Blu-Ray vychází jeden z jeho nejslavnějších filmů Dokonalý svět s Kevinem Costnerem v hlavní roli. 

Dokonalý svět je příběhem uprchlého vězně, který unese malého chlapce jako rukojmí. V patách jim jsou neschopní vyšetřovatelé (Clint Eastwood, Laura Dern). Jenže chlapci se nečekaný výlet plný dobrodružství začne líbit a mezi ním a uprchlým vězněm začne vznikat přátelství.

matka!

Psychologický horor matka! je nejnovějším počinem režiséra a scénáristy Darrena Aronofskeho, kterého můžete znát jako tvůrce filmů Fontána, Requiem za sen, Černá labuť nebo Noe. Je to vůbec poprvé, co se rozhodl natočit horor. V hlavních rolích hrají Jennifer Lawrence a Javier Bardem. Horor matka! má zatím smíšené ohlasy a rozděluje kritiky i diváky na dva tábory. Zatímco jedni jej považují za umělecké dílo, druzí jej považují spíše za nejhorší film, jaký Aronofsky zatím natočil.

KOUKNI SE  Filmoví Tři tygři vstupují do kin

Rozhodnout se můžete sami. Horor matka! vychází v síti MagicBox na DVD i Blu-Ray

O těle a duši

Na závěr ještě doporučuji maďarský snímek O těle a duši, který vychází na DVD. Drama O těle a duši získalo nominaci na Oskara za nejlepší cizojazyčný film a v březnu se dozvíme, jestli sošku skutečně vyhraje. 

O těle a duši je nekonvenční love story dvou odlišně zmrzačených lidí: stárnoucího finančního ředitele jatek, jemuž tělesný handicap brání v navázání bližšího vztahu a mladé uzavřené kvalitářky masa s dokonalou pamětí, ale nepřekonatelnou fobií z tělesného kontaktu i potenciálního citového vzplanutí. Oba hrdinové, postupně ohromováni zjištěním, že sdílejí totožné sny (v nichž jsou laní a jelenem uprostřed zasněženého lesa), se je následně pokoušejí společně naplnit.

Pavel Melotík

Zdroje: http://www.magicbox.cz/prebaly

https://www.kukatko.cz/nominace-na-oskara-2018-akademie/

 

Předchozí článekRecenze: George Lucas- americký kouzelník přichází mezi nás
Následující článekFar Cry 5 a zabíjení fanatických sektářů na 100 způsobů

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

sixteen − fourteen =