Nejlepší diáře pro příští rok, které vás budou bavit i inspirovat

Období, kdy začínáme shánět vánoční dárky, je nejlepší čas poohlédnout se i po novém diáři. Právě na dobu shonu, kdy nevíme, kde nám hlava stojí a nechceme zapomenout na nic a na nikoho, je třeba pořídit diář takový, který nám bude vyhovovat. A který nás bude třeba i inspirovat, bavit, těšit a bude něčím víc, než jen obyčejným plánovacím zápisníkem.

Humblok – Vendula Zajícová

Nejlepší diáře

Humblok: Diář? Zápisník? Fotoalbum? Zábavník? Co takhle mít všechno v jednom? Tenhle kreativní zápisník je tady přesně pro tebe! Humblok nevyhodíš, ani když ho zaplníš. Piš, čmárej, kresli, lep podle libosti. A když budeš mít náladu, můžeš i plánovat. A připrav se na ještě jednu super vychytávku. Všechny papíry jsou vyndavací, takže si je můžeš v zápisníku přehazovat podle libosti. Tak pojď do toho a vyrob si svůj vlastní originál.

3 v 1: Demotivační diář -Veronika Arichteva , Martina Pártlová , Nikol Štíbrová

Nejlepší diáře

Demotivační diář: Dejte si sladkou roční pauzu od dokonalého a ambiciózního světa, kde všichni vědí všechno líp než vy! Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová alias 3v1 spouští nekompromisní palbu antirad do roku 2021. S jediným diářem, který skutečně potřebujete, budete na té správné straně barikády.

Rok podle Dary – Dara Rolins

Nejlepší diáře

Rok podle Dary: Známá zpěvačka Dara Rolins vytvořila pro své fanynky a fanoušky nového průvodce zdravým životním stylem. Najdou zde vyzkoušené návody, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. V průběhu celého roku autorka v diáři představuje další rady, tipy a své postřehy. Texty jsou doplněny o atraktivní fotografie a ilustrace. Součástí diáře je trendy náramek. Nechte se každý den inspirovat Darou.

KOUKNI SE  Knižní tipy - co nás právě teď baví?

Setkání – Paulo Coelho

Setkání - Diář 2021

Setkání: Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „setkání“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech, rozhovorech a přednáškách. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

A cup of style – Lucie a Nicol Ehrenberger

A Cup of Style - Diář 2021 (A5)

A cup of style: Stylový diář pro rok 2021 od Lucie a Nicole z blogu A Cup of Style nabízí spoustu místa pro plánování úkolů, povinností i volnočasových aktivit a přináší také to do listy a další vychytávky, například volné listy na poznámky. Letos v něm najdete krásné ilustrace a motivační citáty, které nakreslila ilustrátorka Bára z Nikolajky. Diář má elegantní obálku a praktickou černou gumičku.

Kristina Doubravová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 5 =