Nedělní South Park: stávka v Amazonu, Randy jako dealer a návrat Ručníčku

Městečko South Park čeká v 9. epizodě velká cyklistická přehlídka. A kde jinde sehnat vychytávky na vyšperkování parádních kol než na Amazonu? Zabere to pár minut a zboží vám doručí až ke dveřím. Hotovo. Všechno mohlo proběhnout vlastně docela v klidu, kdyby se jednoho dne nestala v Amazonu strašná nehoda…

V světoznámém internetovém obchodě pracuje hodně obyvatel South Parku, mimo jiné i Buttersův táta Stephen Stotch. Ten zrovna prožívá jeden z dalších stereotypních dní ve svém zaměstnání, když je jeho kolega Josh Carter náhodně popadnut třídícím robotem a komprimován do malého balíčku. Neuplyne ani pár hodin a Amazon přichází s oficiální zprávou, že šlo o selhání lidského faktoru. To pobouří všechny zaměstnance a voila – stávka je na světě.

Šmírácký Bezos a stávka

Zásilky nikdo nebalí, objednané zboží nepřichází, distribuce stojí. Josh, pečlivě zabalený ve své krabici, se stává mluvčím protiamazonského odboje. Na scénu ale přichází Jeff Bezos, zakladatel a generální ředitel společnosti, a ten ze stávky rozhodně není nadšený. Odebírá se rovnou za starostkou, které pohrozí zavřením amazonského účtu, pokud mu nepomůže dostat tu línou verbež zpátky do práce. Začíná se otevřeně stavět proti odbojářům a spřádá plány, jak celou záležitost smést ze stolu. No a pochopitelně se dostane i na slavnou Alexu, jejímž prostřednictvím Bezos šmíruje celé město.

Stephen Stotch je v pasti – má zaopatřit rodinu nebo se přidat na stranu stávkujících přátel a podpořit odbojářské hnutí vedené “krabicí”? A co Kenny, Eric, Stan a Kyle? Budou se moct účastnit přehlídky a předvést ty nejlepší kola na světě, když si nemůžou nakoupit vychytávky online? Sledujte již tuto neděli 17. března na Prima Comedy Central předposlední díl 22. série Neuspokojení (Unfulfilled). A nebojte se, ke slovu se dostanou i staré dobré kamenné obchody, akorát jejich zaměstnanci už nejsou tak “fit” jako dřív. Stali se z nich zombies…

Konec Amazonského drama i 22. série

Je na čase tu novou sérii nějak pěkně ukončit. A není lepší způsob, než uzavřít všechna dramata a křivdy způsobené v předchozích dílech. Takže – vyřešit stávky, zastavit zakladatele Amazonu, Jeffa Bezose, připravit se na supercool cyklistický průvod a v neposlední řadě vysvětlit Santa Clausovi, kam zmizel pan Hankey. Už, aby byl konec!

Stávky v South Parku pokračují a Jeff Bezos, který je zobrazen jako jeden z mimozemšťanů z původního pilotního dílu Star Treku z roku 1965 “The Cage”, jde všem odbojářům po krku. Především Joshovi Carterovi, který se stal hlasem bezmocných zaměstnanců. Mezitím přistoupí na dočasný plán a zaměstná v amazonském centru zombies z místního obchoďáku. Jsou sice trochu pomalejší a malinko prohnilý, ale jsou to zombies, takže stereotypní práce pro ně není problém. Stan, Kyle, Cartman a Kenny jsou ale šťastní, protože jim konečně začne chodit zboží objednané na cyklistický průvod.

Dealer Randy a konec stávky

Nicméně Josh se Bezosovu hněvu stejně nevyhne. Poštve proti bývalému dělníkovi malé děti a navede je, aby otevřeli jeho krabici, což je bohužel to jediný, co ho drží pohromadě…Mluvčí stávky umlčen. Mezitím se Kenny vzdává své účasti na průvodu, jeho otec totiž také stávkuje a proti němu se rozhodně neotočí. No, vypadá to, že řešení je v nedohlednu. Ze situace však profituje Stanův otec Randy, který díky stávce přešel do obřího zisku. Aby se ostatní trochu vyklidnili, chodí si k němu pro zásoby marihuany. A paradoxně právě trávou se nakonec všechno vyřeší!

Proč se do South Parku ještě jednou vrátí koloběžky? Jak zareaguje Santa Claus, který zavítal do městečka, když se dozví o vyhnanství pana Hankeyho? A co cyklistický průvod, uskuteční se nakonec? V závěrečné epizodě nazvané Přehlídka kol (Bike Parade) na vás čekají mimo jiné i PC babies nebo Randyho nový distributor Ručníček a všechno vlastně nasvědčuje šťastnému finále…Tedy, no…nakonec to přeci jen někdo odnese…ale to asi není žádné překvapení, ne?

Endžl

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

8 − 5 =